Πρωινό καφέ, με τους βουλευτές της Νέας Δημοκρατίας Α’ και Β’ Θεσσαλονίκης, είχε, σε κεντρικό καφέ στην πλατεία Αριστοτέλους, ο πρωθυπουργός, Κυριάκος Μητσοτάκης. O πρωθυπουργός προτίμησε έναν «μικρό καπουτσίνο».
Παρέστησαν ο γενικός γραμματέας της Κοινοβουλευτικής Ομάδας της Νέας Δημοκρατίας Σταύρος Καλαφάτης, η υφυπουργός Τουρισμού Έλενα Ράπτη κι ο υφυπουργός Υγείας Δημήτρης Βαρτζόπουλος, οι βουλευτές Α Θεσσαλονίκης Κώστας Γκιουλέκας, Δημήτρης Κούβελας, Στράτος Σιμόπουλος, Διαμαντής Γκολιδάκης, οι βουλευτές Β Θεσσαλονίκης Θεόδωρος Καράογλου, Μαρία Νεφέλη Χατζηιωαννίδου αλλά και ο Φάνης Παππάς.
Ένα από τα θέματα που συζητήθηκαν ήταν και αυτό της παραμονής του αντιτορπιλικού «Βέλος» στη Θεσσαλονίκη.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.