Τα τρακτέρ είναι παραταγμένα αυτήν την ώρα μπροστά από το Τελωνείο αφήνοντας ανοιχτή μια λωρίδα κυκλοφορίας μέσω της οποίας γίνεται η διέλευση φορτηγών και Ι.Χ. αυτοκινήτων
Σύμφωνα με δηλώσεις τους θα παραμείνουν εκεί μέχρι και αύριο με ανοιχτή τη μια λωρίδα κυκλοφορίας και στη συνέχεια ανάλογα με την έκβαση της συνάντησης του Πρωθυπουργού με τους εκπροσώπους των αγροτικών μπλόκων είτε θα αποχωρήσουν είτε θα προβαίνουν σε περιοδικό κλείσιμο της λωρίδας κυκλοφορίας των φορτηγών αυτοκινήτων, εμποδίζοντας εισαγωγές αγροτικών προϊόντων.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.