Ο οικονομολόγος, πρώην Διευθυντής του Συνδέσμου Δήμων Δυτικής Θεσσαλονίκης, Αθανάσιος Παζαρλόγλου, αναλαμβάνει χρέη Γενικού Γραμματέα στο Δήμο Δέλτα, με απόφαση της Δημάρχου, κας Γερακίνας Μπισμπινά.
Η κ. Μπισμπινά συναντηθηκε, σήμερα το πρωί, με τον κ. Παζαρλόγλου και συζήτησαν θέματα και τις νέες πολιτικές στο δήμο, μετά την αλλαγή διοίκησης.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.