Τρεις συγκεντρώσεις έχουν προγραμματιστεί για σήμερα (15/6) στη Θεσσαλονίκη, με αφορμή το πολύνεκρο ναυάγιο ανοιχτά της Πύλου.
Στις 18.00 θα πραγματοποιηθεί συγκέντρωση διαμαρτυρίας στην πλατεία Καμάρας από αντιφασιστικές οργανώσεις και άτομα του ευρύτερου αντιεξουσιαστικού χώρου.
Στις 19.00 θα πραγματοποιηθεί συγκέντρωση διαμαρτυρίας στην πλατεία Καμάρας από αντιφασιστικές οργανώσεις και άτομα του ευρύτερου αντιεξουσιαστικού χώρου.
Στις 20.00 στο άγαλμα του Βενιζέλου θα πραγματοποιήσουν συγκέντρωση μέλη του ΠΑΜΕ.
Ενδέχεται να ακολουθήσουν πορείες.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.