Δύο άτομα, μία ηλικιωμένη γυναίκα και ένας άνδρας, έπεσαν- υπό άγνωστες έως τώρα συνθήκες, από μπαλκόνια πολυκατοικιών στη Θεσσαλονίκη.
Το πρωί έπεσε από μπαλκόνι πρώτου ορόφου επί της οδού Πασαλίδη στην Καλαμαριά μια 82χρονη, ενώ λίγη ώρα αργότερα σημειώθηκε πτώση ενός 62χρονου από διαμέρισμα, επίσης πρώτου ορόφου, επί της οδού Υπολοχαγού Αγγελάκη, στην περιοχή της Μενεμένης.
Και οι δύο τραυματίες μεταφέρθηκαν με ασθενοφόρα του ΕΚΑΒ στο νοσοκομείο «ΑΧΕΠΑ».
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.