![Αργυρό μετάλλιο στο ευρωπαϊκό ο Ντούσκος](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgXxQOnJimf6k1FLT96vi7-jLlLuP64UxW0y2mwf1Yt5096sOvwHUS5LBl4xO9-qchn6Sa5oaEXOYKBsk5IlFgypSxO8XywsHkgaHaV-8TcE05dgxYiiXzqPdgp92w0Mg6ZFPTt1cXw_sNkFGNgGH5692XIoMG2Z_u8mG1CKInizhC5miEkkwueRLog/w750/350348900_195380359668297_8145578958468925600_n.jpg)
Ο Στέφανος Ντούσκος, κατέκτησε το τέταρτο μετάλλιο της ελληνικής αποστολής, στην πόλη Μπλεντ της Σλοβενίας, όπου διεξάγεται το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κωπηλασίας. Ο Ελληνας Ολυμπιονίκης, τερμάτισε δεύτερος στο σκιφ, μετά από συναρπαστική «μάχη» με τους Ζίντλερ και Φαν Λίροπ, ο οποίος κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο. Αυτό ήταν το τέταρτο μετάλλιο στην διοργάνωση για τα «ελληνικά κουπιά», το -επίσης- αργυρό των Μιλένας Κοντού και Ζωής Φίτσιου στο διπλό σκιφ ελαφρών βαρών και το χάλκινο των Πέτρου Γκαϊδατζή και Αντώνη Παπακωνσταντίνου, στο διπλό σκιφ ελαφρών βαρών.
(c)salonicanews
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.