Ο αγώνας της Εθνικής Μπάσκετ με την Τσεχία και του Άρη στην Τρίπολη με τον Αστέρα ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα.
Αναλυτικά:
10:10 COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY WRC Acropolis Rally Greece, SS15
11:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Μόντσα, Ιταλία - Feature Race
12:00 COSMOTE SPORT 7 HD World Padel Tour Κασκαΐς
13:00 COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY WRC Acropolis Rally Greece, SS16
13:00 ΕΡΤ3 Ουκρανία – Πολωνία Ευρωμπάσκετ Φάση των 16
13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα – Κρεμονέζε Serie A
14:00 Novasports Prime Στρασβούργο – Κλερμόν Ligue 1
14:30 Novasports Start Βέστερλο – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα
14:30 Novasports 3HD Ζανκτ Πάουλι – Ζαντχάουζεν Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD World Padel Tour Κασκαΐς
15:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μαγιόρκα La Liga
15:00 ΕΡΤ2 Formula 1 - Pre Race Μηχανοκίνητα
15:30 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Βάαλβαϊκ Eredivisie
15:45 ΕΡΤ1 Φινλανδία – Κροατία Ευρωμπάσκετ Φάση των 16
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD, ΕΡΤ2 Formula 1 2022 - Grand Prix Ιταλίας Αγώνας
16:00 Novasports Prime Λοριάν – Ναντ Ligue 1
16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σασουόλο – Ουντινέζε Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λέτσε – Μόντσα Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπολόνια – Φιορεντίνα Serie A
16:30 Novasports 3HD Κολωνία - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga
17:15 Novasports 1HD Έλτσε - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
18:00 ΕΡΤ2 Formula 1 - Post Race Μηχανοκίνητα
18:05 Novasports 2HD Ρεν – Οσέρ Ligue 1
18:15 Novasports Start ΣΠΑΛ – Βενέτσια Serie B
18:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ελβετία – Ελλάδα CEV EuroVolley 2023
18:30 Novasports Prime Φράιμπουργκ – Γκλάντμπαχ Bundesliga
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός - Βόλος ΝΠΣ Super League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο - Ελλάς Βερόνα Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD World Athletics Continental Tour Gold Memorial Borisa Hanzekovica
19:00 ΕΡΤ1 Σερβία – Ιταλία Ευρωμπάσκετ Φάση των 16
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD World Athletics Continental Tour Gold Memorial Borisa Hanzekovica
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο - Ελλάς Βερόνα Serie A
19:30 Novasports 6HD Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα
19:30 Novasports 1HD Χετάφε - Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga
21:00 Novasports Start Φέγενορντ - Σπάρτα Πράγας Eredivisie
21:30 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Άρης Super League
21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΑΕΚ Super League
21:45 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Τσεχία Ευρωμπάσκετ Φάση των 16
21:45 Novasports 2HD Μονακό – Λιόν Ligue 1
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Σαλερνιτάνα Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λας Βέγκας Έισις - Κονέκτικατ Σαν WNBA
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Βιγιαρεάλ La Liga
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ισπανία – Ελλάδα Socca World Cup
22:30 Eurosport 1 Κάσπερ Ρουντ - Κάρλος Αλκαράθ Τένις
22:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ρίο Άβε – Μπράγκα Liga Portugal
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.