Απ' όλα έχει, σήμερα: Και ΠΑΟΚ - ΑΕΚ στο μπάσκετ και Ηρακλής - Λεβαδειακός στο ποδόσφαιρο και ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός στο βόλεϊ...
Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:
10:30 OTE Sport 6 HD, ATP 250 Σίδνεϊ, τελικός
10:45 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 118, Chaux-Neuve/Γαλλία
11:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση γυναικών
11:45 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες & Γυναίκες - Freestyle Sprint
12:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών-Ruhpolding
13:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών
14:00 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό, Γαλλία
14:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση γυναικών
14:45 OTE Sport 1 HD, Τότεναμ – Σάντερλαντ Premier League
15:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: FIS Ski Flying HS 225
15:00 Novasports 3, Ξάνθη – Ατρόμητος Super League
15:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες-2η κούρσα,Oberhof/Γερμανία
16:00 OTE Sport 7 HD, Αταλάντα – Ίντερ Serie A
16:30 Novasports 4, ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Basket League
16:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση ανδρών, Ruhpolding
17:00 Novasports 2, Λαύριο – Καβάλα Basket League
17:00 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη – Μάλαγα La Liga
17:00 Novasports 2, Αρκαδικός – Κηφισιά Basket League
17:00 Novasports 2, Απόλλων Πατρών – Ρέθυμνο Basket League
17:00 Novasports 2, Τρίκαλα – Κόροιβος Basket League
17:00 OTE Sport 1 HD, Τσέλσι – Έβερτον Premier League
17:15 Novasports 1, Πανθρακικός – Παναιτωλικός Super League
18:00 Novasports 3, Τουλούζ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
18:00 OTE Sport 3 HD, Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης Football League
19:00 FOX Sports, Butler Bulldogs - St. John's Red Storm NCAA
19:00 OTE Sport 7 HD, Τορίνο – Φροζινόνε Serie A
19:15 OTE Sport 2 HD, Θέλτα – Λεβάντε La Liga
19:30 Novasports 2, Λεβαδειακός – Ηρακλής Super League
19:30 Novasports 4, Καμπούρ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
19:30 OTE Sport 1 HD, Άστον Βίλα – Λέστερ Premier League
21:00 Novasports 1, Μπορντό – Λιλ Ligue 1
21:00 Novasports 3, ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Volley League
21:00 Eurosport 1, The Masters Ημιτελικά, Λονδίνο
21:30 OTE Sport 2 HD, Βιγιαρεάλ – Μπέτις La Liga
21:45 OTE Sport 8 HD, Αρμάνι Μιλάνο – Τρεντίνο Serie A
21:45 OTE Sport 1 HD, Νάπολι – Σασουόλο Serie A
22:45 Novasports 4, Εστορίλ – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
23:05 OTE Sport 7 HD, Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga
23:30 FOX Sports, New England Patriots - Kansas City Chiefs NFL
03:00 FOX Sports, Arizona Cardinals - Green Bay Packers NFL
03:00 OTE Sport 4 HD, Μέμφις Γκρίζλις - Νιου Γιορκ Νικς ΝΒΑ
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.