Άλλη μία αναβολή σε παράσταση των Γιορτών Ανοικτού Θεάτρου του δήμου Θεσσαλονίκης – προφανώς λόγω των πολιτικών εξελίξεων.
Οι προγραμματισμένες για τις 14 και 15 Ιουλίου 2015 παραστάσεις του έργου «O Γάμος» της Βάσας – Σολωμού Ξανθάκη από το «Μεταξουργείο - Χώρος Θεάματος», σε σκηνοθεσία και ερμηνεία Άννας Βαγενά, μετατίθενται για τις 7 και 8 Σεπτεμβρίου 2015.
Από το δήμο Θεσσαλονίκης δεν έγιναν γνωστοί οι λόγοι της αναβολής.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.