Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ο αγώνας του ΠΑΟΚ με τον Παναιτωλικό για το πρωτάθλημα της Super League ξεχωρίζει, σήμερα, από το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.



Αναλυτικά:


9:00 Eurosport 1 WTCR Σεπάνγκ μηχανοκίνητα


10:00 Eurosport 1 Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος σκι


11:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός σκι


12:00 Eurosport 1 WTCR Σεπάνγκ μηχανοκίνητα

12.00 COSMOTE SPORT7HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αστάνα VTB United League μπάσκετ

12.00 COSMOTE SPORT6HD Τελικός Αγώνα Μονού Τουρνουά Lyttos Beach ITF Τένις


13:00 COSMOTE SPORT2HD Χετάφε-Βαγιαδολίδ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

13.30 Novasports2H Ελλάς Βερόνα-Τορίνο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο


14.30 COSMOTE SPORT6HD Θάνος / Θεοδώρου - Πίλτσερ / Βιτάλι Τελικός Αγώνα Διπλού Τουρνουά Lyttos Beach ITF τένις

14.30 COSMOTE SPORT8HD Σαντχάουζεν-Αμβούργο Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

14.45 ΕΡΤ SPORTS Aπόλλων Λάρισας-Απόλλων Σμύρνης Super League 2 ποδόσφαιρο


15.00 ΕΡΤ3 Oλυμπιακός Βόλου-Τρίγλια Football League ποδόσφαιρο

15.00 COSMOTE SPORT5HD Θέλτα-Μαγιόρκα Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

15.00 Novasports1HD ΑΕΛ-Ατρόμητος Super League ποδόσφαιρο

15.30 Novasports4HD Φέγενορντ-Αϊντχόφεν Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο


16.00 COSMOTE SPORT1HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

16.00 Novasports3HD Γιουβέντους-Ουντινέζε Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.00 Novasports5HD Μίλαν-Σασουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.00 Novasports24HD Μπολόνια-Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.30 COSMOTE SPORT3HD Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.45 ΕΡΤ SPORTS Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Volley League ανδρών


17.00 COSMOTE SPORT2HD Εσπανιόλ-Μπέτις Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17.00 COSMOTE SPORT9HD Μπέργκισερ-Μαγδεμβούργο Bundesliga χάντμπολ

17.15 Novasports2HD Βόλος-Πανιώνιος Super League ποδόσφαιρο

17.45 Novasports4HD Άλκμααρ-Άγιαξ Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο


18.30 COSMOTE SPORT1HD Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο


19.00 Novasports3HD Ρόμα-ΣΠΑΛ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19.00 ΕΡΤ2 Περιστέρι-Παναθηναϊκός Basket League μπάσκετ

19.00 COSMOTE SPORT3HD Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19.30 ΕΡΤ SPORTS Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ Super League ποδόσφαιρο

19.30 COSMOTE SPORT7HD Μπαρτσελόνα-Μάλαγα Ισπανικό Πρωτάθλημα μπάσκετ

19.30 Novasports1HD Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός Super League ποδόσφαιρο

19.30 COSMOTE SPORT2HD Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο


20:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ


21.45 Novasports2HD Φιορεντίνα-Ίντερ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο


22.00 COSMOTE SPORT2HD Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22.00 Novasports3HD Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22.30 COSMOTE SPORT4HD Νιου Ορλίνς Πέλικανς-Ορλάντο Μάτζικ ΝΒΑ μπάσκετ

Σχόλια