Τη Θεσσαλονίκη επισκέπτεται σήμερα Δευτέρα 13 Μαΐου ο πρόεδρος της Κ.Ο. της Νέας Αριστεράς Αλέξης Χαρίτσης, ενόψει ευρωεκλογών.
Το απόγευμα στις 7, στην αίθουσα «Αιμίλιος Ριάδης» στη ΔΕΘ, ο κ. Χαρίτσης θα μιλήσει για τα περιβαλλοντικά ζητήματα της Θεσσαλονίκης.
Νωρίτερα το πρωί ο πρόεδρος της Κ.Ο. της Νέας Αριστεράς θα έχει συναντήσεις με τους δημάρχους Θεσσαλονίκης Στέλιο Αγγελούδη, Καλαμαριάς Χρύσα Αράπογλου (στην Καλαμαριά θα συζητήσει με εκπροσώπους κινημάτων πολιτών για το παραλιακό μέτωπο), ενώ θα κάνει περιοδεία στις κεντρικές αγορές Καπάνι και Μοδιάνο & σε κεντρικούς δρόμους της πόλης.
Το μεσημέρι θα επισκεφτεί το Μητροπολιτικό Πάρκο Παύλου Μελά και θα έχει συνάντηση με κινήσεις πολιτών, ενώ θα κάνει περιοδεία και στην παραλία της πόλης.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.