Στη Θεσσαλονίκη θα βρίσκεται σήμερα το απόγευμα η επικεφαλής της Πλεύσης Ελευθερίας, Ζωή Κωνσταντοπούλου.
Θα επισκεφθεί την 20η Διεθνή Έκθεση Βιβλίου Θεσσαλονίκης, υπογραμμίζοντας την εμβληματική θέση της Παιδείας και του Πολιτισμού στο πρόγραμμα της Πλεύσης Ελευθερίας.
Νωρίτερα, το πρωί, η Ζωή Κωνσταντοπούλου θα παρασταθεί στα δικαστήρια του Βόλου, καθώς είναι συνήγορος υπεράσπισης των πολιτών που αγωνίζονται για το περιβάλλον, στη δίκη που αναμένεται να συνεχιστεί.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.