Ο Βασίλειος Μπρόβας υπήρξε επί σειρά ετών ενεργό και δραστήριο μέλος της Ε.Ξ.Θ., διετέλεσε δε επί δεκαοκτώ έτη Πρόεδρός της. Ο εκλιπών άφησε ανεξίτηλο το αποτύπωμα του στην τουριστική ιστορία της Θεσσαλονίκης.
Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Ξενοδόχων Θεσσαλονίκης, απευθύνουν, σε ανακοίνωσή τους, το ύστατο χαίρε και εκφράζουν τα ειλικρινή τους συλλυπητήρια στην οικογένειά του.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.