Στην παραλιακή λεωφόρο της Θεσσαλονίκης βρίσκονται, ήδη, με κατεύθυνση την πλατεία της ΧΑΝΘ, οι αγρότες με τα τρακτέρ και τα αγροτικά τους μηχανήματα.
Οι αγρότες από την δυτική ύπαιθρο, το Κιλκίς και τα Γιαννιτσά συναντήθηκαν στη διασταύρωση προς τη Νέα Αγχίαλο και, εν πομπή, συνοδεία της αστυνομίας, έφθασαν ως το κέντρο της Θεσσαλονίκης -χωρίς, πάντως, να προκαλούν προβλήματα στην κυκλοφορία.
Το βίντεο είναι από το facebook από το λογαριασμό της κ. Άσπας Πάσιου. Δείτε το σε λειτουργία πλήρους οθόνης:
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.