Η αίθουσα κατακλύστηκε από τα παιδιά της Ακαδημίας, τους αθλητές όλων των τμημάτων, παράγοντες του ΑΟΚ αλλά και άλλων σωματείων της περιοχής καθώς επίσης εκπροσώπους θεσμικών φορέων.Αξίζει να σημειωθεί, πως από την περσινή ομάδα των «Αργοναυτών» οι μοναδικοί ποδοσφαιριστές που συνεχίζουν και φέτος, είναι ο Γιάννης Καζαντζίδης και ο Χρήστος Καρακώστας, ο οποίος παρότι είχε προτάσεις από άλλους συλλόγους… έμεινε στην ομάδα που έχει δεθεί συναισθηματικά, με τον νεαρό ταλαντούχο ποδοσφαιριστή από τη Θεσσαλονίκη να αποτελεί έναν από τους αγαπημένους παίκτες της κερκίδας.
Ο Κώστας Καρακώστας αναδείχθηκε MVP της περσινής σεζόν και πρώτος σκόρερ της ομάδας.
Ο Κώστας Καρακώστας αναδείχθηκε MVP της περσινής σεζόν και πρώτος σκόρερ της ομάδας.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.