Υπάλληλο καθαριότητας του δήμου Καλαμαριάς, που βρήκε και παρέδωσε πορτοφόλι συγχαίρουν η δημοτική αρχή και η αντιδημαρχία Καθαριότητας και Ανακύκλωσης.
Η οδοκαθαρίστρια Δέσποινα Στρογγύλη, ενώ βρισκόταν νωρίς το πρωί της Παρασκευής εν ώρα υπηρεσίας στην περιοχή της Εθνικής Αντιστάσεως, εντόπισε πορτοφόλι, το οποίο περιείχε 490 ευρώ και προσωπικά έγγραφα.
Χωρίς δεύτερη σκέψη, το παρέδωσε άμεσα στο κοντινό αστυνομικό τμήμα, από όπου ειδοποιήθηκε η κάτοχός του για να το παραλάβει.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.