Τον βουλευτή ΝΔ Β’ Θεσσαλονίκης Θεόδωρο Καράογλου καλωσόρισε σήμερα στο δημαρχείο του Δήμου Δέλτα η δήμαρχος Γερακίνα Μπισμπινά.
Κατά τη συνάντησή τους αντήλλαξαν ευχές για καλή και δημιουργική χρονιά. Η κ. Μπισμπινά μίλησε για τα βασικότερα ζητήματα που απασχολούν το δήμο και τις άμεσες προτεραιότητες της νέας διοίκησης προτείνοντας μάλιστα έναν ανοιχτό δίαυλο επικοινωνίας με τον βουλευτή ώστε άμεσα να διευθετούνται τα όποια θέματα που είναι στην αρμοδιότητα της κεντρικής εξουσίας και που αφορούν στο δήμο Δέλτα.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.