Νέες και νέοι της ΟΝΝΕΔ έχουν συγκεντρωθεί αυτήν την ώρα (21.30), βράδυ Κυριακής, έξω από τα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας στην περιοχή του Σιδηροδρομικού Σταθμού και πανηγυρίζουν για τη νίκη της παράταξής τους στις εκλογές. Φωνάζουν συνθήματα και τραγουδούν, χειροκροτούν και φωνάζουν ρυθμικά το όνομα του Κυριάκου Μητσοτάκη.
Στα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας στην οδό Ψελλού, έχουν συγκεντρωθεί στελέχη του κόμματος, μεταξύ των οποίων και οι Βουλευτές Α και Β Θεσσαλονίκης.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.