Γέφυρα ζωής στήθηκε το μεσημέρι για ένα 10χρονο κοριτσάκι. Πληρώματα περιπολικών και δικυκλιστές αστυνομικοί της Διεύθυνσης Άμεσης Δράσης Θεσσαλονίκης διευκόλυναν τη μετακίνηση σταθμού ΕΚΑΒ που ερχόταν από Κατερίνη και μετέφερε διασωληνωμένη την ανήλικη, με σκοπό να φτάσει, με ασφάλεια και το συντομότερο δυνατό, στο Ιπποκράτειο νοσοκομείο.
![Γέφυρα ζωής για 10χρονο κοριτσάκι από την Κατερίνη](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8_caRJzlfM9vE3rPjm5HSdye8d94xq97JQdlYBqaUCPmUQMc67ljgIxqnY9KR-8Kx3wFTDFHmVGCFdsmnYDT7YfOdRkGW72KaVWYpsBmMNwLViKelFhL9cjCVAuevY3exZEVbwm0L2sH-m1ty70rH4oxkpIGcvOKcKw5xX2SOh8hmUlOj_0rmiw9uiQ/w750/asthenofora_02.jpg)
Γέφυρα ζωής στήθηκε το μεσημέρι για ένα 10χρονο κοριτσάκι. Πληρώματα περιπολικών και δικυκλιστές αστυνομικοί της Διεύθυνσης Άμεσης Δράσης Θεσσαλονίκης διευκόλυναν τη μετακίνηση σταθμού ΕΚΑΒ που ερχόταν από Κατερίνη και μετέφερε διασωληνωμένη την ανήλικη, με σκοπό να φτάσει, με ασφάλεια και το συντομότερο δυνατό, στο Ιπποκράτειο νοσοκομείο.
(c)salonicanews
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.