Ο αγώνας του Άρη με τον Λεβαδιακό και η προσπάθεια του Πετρούνια για το χρυσό, ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα.
Αναλυτικά:
11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Motorrad Grand Prix von Osterreich - Αγώνας
12:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC SS10 Dikkebus 1, Βέλγιο
12:45 COSMOTE SPORT 8 HD WRC SS19 Watou 2, Βέλγιο
13:00 Eurosport 1 Λα Βουέλτα Ποδηλασία
13:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC SS11 Wijtschate 1, Βέλγιο
13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Motorrad Grand Prix von Osterreich - Αγώνας
13:55 COSMOTE SPORT 8 HD WRC SS12 Hollebeke 1, Βέλγιο
14:00 Eurosport 2 Motocross Σαράντ-Μαριτίμ 1ος Αγώνας, MX2 Μηχανοκίνητα
14:00 Novasports Prime Στρασβούργο – Ρεμς Ligue 1
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC S20 Kemmelberg 2 Power Stage, Βέλγιο
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπρίστολ Σίτι - Κάρντιφ Σίτι Championship Αγγλίας
14:30 Novasports Start Κλαμπ Μπριζ – Κορτράικ Βελγικό πρωτάθλημα
14:30 Novasports 3HD Χάνσα Ροστόκ - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Motorrad Grand Prix von Osterreich - Αγώνας
14:45 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ενόργανης γυμναστικής – Πετρούνιας Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μονάχου
15:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό Μάστερς Σνούκερ
15:30 Novasports 4HD Σπάρτα Ρότερνταμ – Άγιαξ Eredivisie
16:00 Novasports 2HD Γουέστ Χαμ – Μπράιτον Premier League
16:00 Novasports Premier League Λιντς – Τσέλσι Premier League
16:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto-E World Championship Motorrad Grand Prix von Osterreich - 2ος Αγώνας
16:30 Novasports Prime Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολωνία Bundesliga
17:15 COSMOTE SPORT 5 HD Red Bull MotoGP Rookies Cup Σπίλμπεργκ, Αυστρία - 2ος αγώνας
17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάζα Πία – Μποαβίστα Liga Portugal
17:45 Novasports 2HD Βάαλβαϊκ – Φέγενορντ Eredivisie
18:00 Eurosport 2 Motocross Σαράντ-Μαριτίμ 2ος αγώνας, MXGP Μηχανοκίνητα
18:05 Novasports Start Ρεν – Αζαξιό Ligue 1
18:25 ΕΡΤ Sports 1 Καταδύσεις 10μ. ανδρών, τελικός Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου
18:30 Novasports 3HD Μπόχουμ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
18:30 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαλένθια La Liga
18:30 Novasports Premier League Νιουκάστλ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
19:00 Eurosport 2 The BMW Championship Γκολφ
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Κονέκτικατ Σαν - Ντάλας Γουίνγκς WNBA Playoffs
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Έμπολι – Φιορεντίνα Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Νάπολι – Μόντσα Serie A
20:00 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπράγκα – Μαρίτιμο Liga Portugal
20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Παναθηναϊκός – Ιωνικός Super League
20:05 ΕΡΤ2 Τελικός ύψους γυναικών – Γκούσιν Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μονάχου
20:30 ΕΡΤ Sports 1 Ελλάδα – Νορβηγία Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Βόλεϊ Ανδρών
20:30 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ La Liga
20:30 Novasports Prime Άρης – Λεβαδειακός Super League
21:00 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Μάστερς Σνούκερ
21:45 Novasports Start Πίζα – Κόμο Serie B
21:45 Novasports 2HD Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μπολόνια - Ελλάς Βερόνα Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα – Μίλαν Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα Super League
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πενιαρόλ – Μπενφίκα UEFA-CONMEBOL Διηπειρωτικό Κύπελλο Κ-20
23:00 Novasports 1HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Μπαρτσελόνα La Liga
23:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Τένις
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.