Στο πλαίσιο των αποφάσεων της Κ.Ε. για την αυτοοργάνωση και την πορεία διαλόγου προς το Συνέδριο, η Νομαρχιακή Επιτροπή Α΄ Θεσσαλονίκης του ΚΙΝΑΛ - ΠΑΣΟΚ προγραμμάτισε τη διενέργεια των παρακάτω εκδηλώσεων:
Την Τετάρτη 27/04/22 και ώρα 19:00, εκδήλωση για το Δ΄ και Ε΄ Διαμέρισμα του δήμου Θεσσαλονίκης στο αμφιθέατρο του Πολιτιστικού Κέντρου Τούμπας (Κλεάνθους 52, Θεσσαλονίκη).
Την Παρασκευή 29/04/22 και ώρα 18:00 εκδήλωση για τον Τομέα Συνδικαλισμού, στο αμφιθέατρο του Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης.(Αριστοτέλους 32, Θεσσαλονίκη).
Την Τετάρτη 4/05/22 και ώρα 19:00, εκδήλωση για το δήμο Νεάπολης -Συκεών, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, (Στρ. Σαράφη 1 και Ι. Μιχαήλ, Συκιές).
Την Τετάρτη 04/05/22 και ώρα 19:00, εκδήλωση για το δήμο Καλαμαριάς, στο δημοτικό θέατρο Χηλής (Χηλής και Τριπόλεως, Καλαμαριά).
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.