Εύκολο απόγευμα για τον ΠΑΟΚ στη Λαμία, που πήρε τη νίκη και τους τρεις βαθμούς με 0-2. Οι Θεσσαλονικείς δεν πιέστηκαν ιδιαίτερα και δε χρειάστηκε, για 90', να πατήσουν γκάζι.

Ο Γκαρσία κατέβασε στο γήπεδο μια ομάδα... καινούργια από το ροτέισον, αφού ο ΠΑΟΚ έχει να πάει την Πέμπτη στην Κύπρο για το παιχνίδι με την Ομόνοια.

Από την πλευρά της, η Λαμία ακολούθησε το ρηθέν: "Το πνεύμα μεν πρόθυμο, η δε σαρξ ασθενής"...

Όπως κύλησε το α μέρος κύλησε και το β, με τους γηπεδούχους να κάνουν ελάχιστες ευκαιρίες και τους φιλοξενούμενους να δείχνουν απόλυτοι κυρίαρχοι.

Το ματς είχε και ένα χάι λάιτ: Το δεύτερο γκολ του Βιερίνια, με απευθείας εκτέλεση φάουλ και τον πανηγυρισμό του παίκτη στην αγκαλιά του Πάμπλο Γκαρσία.

Θα παρακολουθήσουμε μαζί, λεπτό προς λεπτό, τον αγώνα. Περιμένετε λίγο για να φορτώσει η εφαρμογή. Στη συνέχεια η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα.