Ο τελικός του κυπέλλου βόλεϊ μεταξύ ΠΑΟΚ και Ηρακλή και ο αγώνας μπάσκετ του Άρη με τον Ήφαιστο για την Α1 συγκεντρώνουν, σήμερα, το ενδιαφέρον των φιλάθλων.
Αναλυτικά :
12.30 - ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Πάντοβα Μικρός τελικός - EuroLeague Γυναικών
13:30 - Novasports 1HD Πάρμα - Μίλαν
14:00 - COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Αουε Bundesliga 2
14:00 - COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Ζιρόνα Primera Division
14:15 - ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός - Σαμπαντέλ Τελικός EuroLeague Γυναικών
14:30 - COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League
14:30 - COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός
15:00 - Eurosport 1 Tour of Turkey National Tours
15:00 - COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup
15:45 - Eurosport 2 FIM Endurance World Championship Λε Μαν (24 ώρες)
16:00 - Novasports 24 HD Κάλιαρι – Φροζινόνε Serie A
16:00 - Novasports 5HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Serie A
16:00 - Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Serie A
16:00 - Novasports 3HD Εμπολι – ΣΠΑΛ Serie A
16:00 - Novasports 2HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A
16:00 - Novasports 1HD Λάτσιο - Κιέβο Βερόνα Serie A
16:30 - COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός
16:30 - COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga
16:30 - COSMOTE SPORT 7 HD Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga
16:30 - COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga
16:30 - COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga
16:45 - ΕΡΤ Play4 Ηφαιστος – Αρης Basket League
16:45 - ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Πανιώνιος Basket League
16:45 - ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο - Περιστέρι Βίκος Cola Basket League
16:45 - ΕΡΤ Play1 Κύμη – Λαύριο Basket League
16:45 - ΕΡΤ Sports HD Παράλληλες μεταδόσεις Basket League
16:45 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Basket League
17:00 - Eurosport 2 Tour du Finistere Κύπελλο Γαλλίας
17:00 - Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
17:00 - COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup
17:00 - COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Μπράιτον Premier League
17:15 - COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division
18:00 - Novasports 2HD Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ Ligue 1
18:30 - Eurosport 2 FIM Endurance World Championship Λε Μαν (24 ώρες)
19:00 - Novasports 1HD Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie
19:00 - COSMOTE SPORT 7 HD Νοβάρα – Σκαντίτσι Serie A Femminile
19:30 - Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Αγιαξ Eredivisie
19:30 - COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga
19:30 - COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα Primera Division
19:30 - COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον Premier League
20:00 - COSMOTE SPORT 8 HD Alistair Overeem - Aleksei Oleinik UFC Fight Night
20:15 - ΕΡΤ Sports HD Τελικός Κύπελλο Βόλεϊ ΠΑΟΚ - Ηρακλής
20:30 - Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
21:00 - Novasports 2HD Στρασβούργο – Μονπελιέ Ligue 1
21:30 - Novasports 1HD Ιντερ – Ρόμα Serie A
21:30 - COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Χόφενχαϊμ Bundesliga
21:45 - COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division
21:45 - Novasports 3HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie
22:00 - FOX Sports Stanley Cup Playoffs NHL
22:30- COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο - Σάντα Κλάρα Liga NOS
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.