Τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα υγρού στίβου και γυμναστικής συγκεντρώνουν, σήμερα, το ενδιαφέρον των φιλάθλων, όσον αφορά τις τηλεοπτικές μεταδόσεις.
Αναλυτικά:
09:10 NRL, Raiders - Panthers (FOX Sports HD)
09.35 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.05 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.35 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10:45 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport2)
11:15 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11.30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 2018-ΤΕΛΙΚΟΙ (Z) ΕΡΤ3
11.45 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13:00 ROWING: European Championship in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13.05 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Ντάρμσταντ-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.30 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
15:15 Cycling: European Championship (Road) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: Χάμαρμπι-Τρέλεμποργκ (Novasports1HD)
16:30 GYMNASTICS: European Championship in Glasgow, Scotland (ΕΡΤ 2 - Eurosport2)
17.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΓΛΑΣΚΩΒΗ 2018 / ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z) ΕΡΤ 2
18:30 EFL Championship: Λιντς-Στόουκ (Novasports1HD)
18.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD
19:00 SWIMMING: European Championship in Glasgow, Scotland (ΕΡΤ 1 Eurosport1 / Eurosport1HD)
19:00 CYCLING: Tour of Poland (Eurosport2)
20:00 MLB, Indians - Angels (FOX Sports HD)
21:00 Cycling: European Championship (Track) in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21.30 NASCAR Cup Series, Watkins GoBowling at The Glen, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Connecticut Sun-Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 ATP 500 Citi Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.30 Ράγιο Βαγιεκάνο-Μπελενένσες, LaLiga World Challenge, Φιλικός Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
23:00 MLB, Diamondbacks - Giants (FOX Sports HD)
01:15 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.