Η αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον Διομήδη στο Άργος, για το πρωτάθλημα χάντμπολ και του Άρη με το Λαύριο στο Παλέ, για το πρωτάθλημα μπάσκετ, ξεχωρίζουν από το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα.
Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:
09:00 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Διπλά -1η κούρσα, Σότσι/Ρωσία
09:30 FOX Sports, Ski classics Γερμανία
10:15 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Διπλά -2η κούρσα, Σότσι/Ρωσία
10:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134 Όσλο
11:30 Eurosport 2, Γύρος του Ντουμπάι 4ο ετάπ
12:00 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση γυναικών Γερμανία
14:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Άνδρες-50χλμ Κλασσικό/Μαζ. Εκκίνηση
14:00 OTE Sport 6 HD ATP 250 Σόφια, 1ος ημιτελικός
14:00 OTE Sport 3 HD Μόναχο 1860 – Νυρεμβέργη Bundesliga 2
14:45 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ Premier League
15:00 ΕΡΤ2, Διομήδης Άργους – ΠΑΟΚ Handball Premier
15:00 Novasports 1,Μονακό – Νις Ligue 1
15:00 Eurosport 2, German Masters Ημιτελικά, Βερολίνο
15:00 Novasports 3, Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης Super League
15:00 OTE Sport 2 HD, Ζάκυνθος - Απόλλων Σμύρνης Football League
15:45 Novasports 4, ATP 250 Μονπελιέ, ημιτελικά
16:00 Novasports 6, Ολυμπιακός – Πρωτέας Α1 γυναικών
16:00 OTE Sport 8 HD, Μόντενα – Περούτζια Κύπελλο Ιταλίας - 1ος ημιτελικός
16:30 OTE Sport 5 HD, Χέρτα – Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 OTE Sport 4 HD, ΑΕΚ – Κόροιβος Basket League
16:30 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό, Όσλο
16:30 OTE Sport 7 HD, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Στουτγάρδη Bundesliga
16:30 OTE Sport 3 HD, Σάλκε – Βόλφσμπουργκ Bundesliga
17:00 ΕΡΤ2, Ευρώπη Πευκοχωρίου – Περιστέρι, Α2 ανδρών
17:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες - HS 134, Όσλο
17:00 Novasports 2, Ρέθυμνο – Αρκαδικός Basket League
17:00 Novasports 2, Άρης – Λαύριο Basket League
17:00 Novasports 2, Κηφισιά – Τρίκαλα Basket League
17:00 Novasports 2, Απόλλων Πατρών – Καβάλα Basket League
17:00 OTE Sport 2 HD, Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ La Liga
17:00 OTE Sport 1 HD, Λίβερπουλ – Σάντερλαντ Premier League
17:15 Novasports 1, Λεβαδειακός – Πανθρακικός Super League
18:00 Eurosport 2 Volta a la Comunitat Valenciana 4ο ετάπ
18:00 Novasports 7, Ανζέρ – Λιόν Ligue 1
18:00 Novasports 3 Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Volley League
18:00 OTE Sport 6 HD, ATP 250 Σόφια 2ος ημιτελικός
18:30 OTE Sport 8 HD, Ματσεράτα – Τρεντίνο Κύπελλο Ιταλίας - 2ος ημιτελικός
18:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση ανδρών, Canmore
19:00 OTE Sport 7 HD, Μπολόνια – Φιορεντίνα Serie A
19:15 OTE Sport 2 HD, Ράγιο Βαγιεκάνο - Λας Πάλμας La Liga
19:30 Eurosport 2, Ουκρανία – Ισπανία Euro 2016
19:30 Novasports 2, Παναθηναϊκός – Ξάνθη Super League
19:30 OTE Sport 1 HD, Σαουθάμπτον - Γουέστ Χαμ Premier League
19:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερ Λεβερκούζεν - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
20:00 FOX Sports, Philadelphia Flyers - New York Rangers NHL
20:05 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών Canmore
20:30 OTE Sport 5 HD, Formula E Μπουένος Άιρες
20:45 Novasports 1, Άλκμααρ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:00 Novasports 3, Τουλούζ – Ναντ Ligue 1
21:15 Eurosport 1, Διεθνές μίτινγκ Καρλσρούη Κλειστός στίβος
21:30 OTE Sport 2 HD, Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ La Liga
21:45 OTE Sport 1 HD, Τζένοα – Λάτσιο Serie A
22:00 Eurosport 2, Πορτογαλία – Σερβία Euro 2016
22:30 Eurosport 1, German Masters Ημιτελικά Βερολίνο
22:45 Novasports 4, Τοντέλα – Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
23:05 OTE Sport 7 HD, Σπόρτινγκ Χιχόν - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga
00:00 OTE Sport 4 HD, Χιούστον Ρόκετς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς ΝΒΑ
03:00 FOX Sports, Penn State Nittany Lions - Indiana Hoosiers NCAA
04:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G ανδρών, Ν. Κορέα
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.