Η Ένωση Συντακτών Ημερήσιων Εφημερίδων Μακεδονίας-Θράκης οργανώνει και φέτος στο κτίριό της (Στρατηγού Καλλάρη 5) την καθιερωμένη ετήσια γιορτή της για την κοπή της βασιλόπιτας.
Την Τετάρτη 6 Ιανουαρίου 2016, από τις 11 το πρωί έως τις 4 το απόγευμα, η ΕΣΗΕΜ-Θ υποδέχεται τα μέλη της, κερνά καφέ, και δίνει στα παιδιά μέχρι 12 ετών τα δωράκια τους.
Στις 12 το μεσημέρι, στην αίθουσα συνεδρίων της ΕΣΗΕΜ-Θ (3ος όροφος), θα κοπεί η βασιλόπιτα.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.