Λίγες ψιχάλες βροχής ήταν αρκετές για να γίνει το... σώσε στην περιφερειακή οδό της Θεσσαλονίκης!
Στο τμήμα από τα Κωνσταντινουπολίτικα ως και την έξοδο του τούνελ της Τούμπας σημειώθηκαν όχι μία, ούτε δύο, αλλά... τέσσερις συγκρούσεις αυτοκινήτων! Στις δύο από αυτές τα Ι.Χ. έπεσαν το ένα πάνω στο άλλο, ενώ στις άλλες δύο, γλίστρησαν στη βροχή και κατέληξαν στις προστατευτικές μπαριέρες!
Στο σημείο βρέθηκαν, αμέσως, δύο πληρώματα περιπολικών της Τροχαίας για να ρυθμίσουν την κυκλοφορία.
Χαρακτηριστικές είναι οι φωτογραφίες που δημοσιεύουμε.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.