Η αστυνομία απαγόρευσε, σήμερα το πρωί, την άνοδο φιλάθλων της ΑΕΚ, στην Τούμπα, την ερχόμενη Τετάρτη, για το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ.
Όπως αναφέρει στην ανακοίνωσή της η αστυνομία η απαγόρευση της μετακίνησης των οπαδών της ΑΕΚ και η διάθεση εισιτηρίων σε αυτούς απαγορεύτηκε «για σοβαρούς λόγους διαφύλαξης της δημόσιας τάξης και ασφάλειας».
Το παιχνίδι είναι προγραμματισμένο για την Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου 2015, στις 8.30 μ.μ.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.