Έληξαν οι πορείες διαμαρτυρίας στη Θεσσαλονίκη, ενόψει ΔΕΘ και, αυτήν την ώρα (21.24) δίνονται, σταδιακά, στην κυκλοφορία, οι κεντρικοί δρόμοι.
Αυτήν την ώρα δίνονται στην κυκλοφορία η Εγνατία, η Κ. Καραμανλή, η Τσιμισκή και οι κάθετοι δρόμοι σε αυτές. Δεν έχουν δοθεί ακόμη, στην κυκλοφορία, τμήμα της Γ Σεπτεμβρίου και τμήμα της Αγίου Δημητρίου στο ύψος της Ιασωνίδου, τμήμα της Εθνικής Αμύνης κάτω από την Τσιμισκή και η Λεωφόρος Στρατού.
Οι διαδηλωτές ολοκλήρωσαν τις διαμαρτυρίες τους κι έχουν αποχωρήσει.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.