Ό,τι καλύτερο, δεδομένου του πως αγωνίστηκε, πήρε στο Περιστέρι η Βέροια.
Η «βασίλισσα» του βορρά είχε ξεκάθαρο στόχο τη διατήρηση του μηδενός στην άμυνα και τα κατάφερε.
Η ταυτότητα του αγώνα
ΔΟΚΑΡΙΑ: 28' Παπάζογλου
ΚΙΤΡΙΝΕΣ: 83' Πίτου, - 52' Αμαραντίδης, 57' Βάσκες, 59' Εσπάρθα 83' Βούκιτς, 83' Όστοϊς
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαπέτρου (Αθηνών)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Ρικάρντο Σα Πίντο): Γκορμπούνοφ, Λαζαρίδης, Κοντοές, Πίτου Γκαρσία (84' Τάτος), Φυτανίδης, Κιβρακίδης, Καραμάνος (84' Φάμπιο), Αγκουαζί, Ούμπιντες (67' Μπρίτο), Ναπολεόνι, Παπάζογλου.
ΒΕΡΟΙΑ (Χοσέ Γκρανέρο): Καντιμοίρης, Καλί, Όστοϊτς, Μπατιόν, Βάσκες, Αμαραντίδης, Μπεν (90' Βεργώνης), Κάμπορα (71' Βούκιτς), Εσπάρθα (64' Καλτσάς), Μπαργκάν, Βέρτζος.
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.