Ημερίδα με θέμα “Συμβιώνοντας με το Διαδίκτυο: Προκλήσεις, ευκαιρίες και απειλές” διοργανώνει η 4η Δημοτική Κοινότητα σε συνεργασία με τα Κέντρα Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας «ΣΕΙΡΙΟΣ».
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 10 Δεκεμβρίου 2014, από τις 18.00 έως τις 21.00 στο αμφιθέατρο της κοινότητας (Κλεάνθους 57, Περιοχή Πολιτιστικού Κέντρου Τούμπας).
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.