Ο αγώνας βόλεϊ ΠΑΟΚ – Ολυμπιακού και μπάσκετ Άρη-Κολοσσού, περιλαμβάνονται στις σημερινές (Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014) αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
10:30 Eurosport Μπιλιάρδο, Ευρωπαϊκός γύρος 2η μέρα, Γερμανία
11:30 Eurosport 2 Ράγκμπι, International Rules Series Αυστραλία
11:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
14:00 Eurosport 2 Trophee E. Bompard Ελεύθερο γυναικών
14:00 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Ουνιόν Βερολίνου - Μόναχο 1860 Bundesliga 2
14:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες δοκιμές
15:30 Action 24 Ποδόσφαιρο, Κρασνοντάρ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
16:00 Eurosport 2 Trophee E. Bompard Ελεύθερο ζευγαριών
16:00 Novasports 1 - HD1 Μπάσκετ, Παναθηναϊκός – Ελληνικό Α1 γυναικών
16:30 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Πάντερμπορν – Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 OTE Sport 3 Ποδόσφαιρο, Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ Bundesliga
16:30 ΟΤΕ Sport 6 Ποδόσφαιρο, Σάλκε – Βόλφσμπουργκ Bundesliga
16:30 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, Ανόβερο - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
16:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Klingenthal
17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Πανιώνιος – Κόροιβος Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Απόλλων Πάτρας – Τρίκαλα Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Άρης – Κολοσσός Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Πανελευσινιακός – Ρέθυμνο Basket League
17:00 Novasports 4 Βόλεϊ, ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Volley League
17:00 Novasports 3 Μπάσκετ, ΑΕ Νέας Κηφισιάς – ΑΕΚ Basket League
17:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Ατλέτικο Μαδρίτης – Μάλαγα La Liga
17:00 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Τσέλσι - Γουέστ Μπρομ Premier League
17:45 Eurosport 2 Μπιλιάρδο, Ευρωπαϊκός γύρος 2η μέρα, Γερμανία
18:00 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Μπαστιά – Λιόν Ligue 1
18:00 Action 24 Ποδόσφαιρο, Ζενίτ – Κουμπάν Πρωτάθλημα Ρωσίας
18:45 Eurosport Μπιλιάρδο, Ευρωπαϊκός γύρος 2η μέρα, Γερμανία
19:00 OTE Sport 3 Ποδόσφαιρο, Αταλάντα – Ρόμα Serie A
19:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Έιμπαρ - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
19:15 Eurosport 2 Trophee E. Bompard Ελεύθερος χορός
19:30 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Κολονία – Χέρτα Bundesliga
19:30 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Άρσεναλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
20:00 Novasports 4 Βόλεϊ, Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΕΚ Volley League
20:45 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Φέγενορντ – Ντόρντρεχτ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:00 Novasports 2 - HD2 Ποδόσφαιρο, Μονακό – Καέν Ligue 1
21:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη La Liga
21:45 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, Μπενφίκα – Μορεϊρένσε Κύπελλο Πορτογαλίας
21:45 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Λάτσιο – Γιουβέντους Serie A
21:45 Novasports 3 Ποδόσφαιρο, Άγιαξ – Χέρενφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
22:00 Eurosport Superkombat World GP GP Final
22:00 ΟΤΕ Sport 6 Χάντμπολ, Κίελο - Παρί Σεν Ζερμέν Champions League
22:00 Eurosport 2 Μπιλιάρδο, Ευρωπαϊκός γύρος 2η μέρα, Γερμανία
23:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
03:00 OTE Sport 3 Μπάσκετ, Χιούστον Ρόκετς - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.