Την Τρίτη 23 Σεπτεμβρίου αρχίζει η δεύτερη φάση του Κυπέλλου Ελλάδας, η οποία ολοκληρώνεται στις 4 Δεκεμβρίου, όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση της διοργάνωσης.
Στην πρεμιέρα των ομίλων ο Ηρακλής θα παίξει στο Καυτανζόγλειο με το Λεβαδειακό κι ο ΠΑΟΚ θα πάει στην Καλαμαριά για να αντιμετωπίσει τον Απόλλωνα.
Αναλυτικά:
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ 8 ΟΜΙΛΩΝ
1ος όμιλος
1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)
- Πανιώνιος-Φωστήρας
- Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)
- Ολυμπιακός-Πανιώνιος
- Φωστήρας-Παναχαϊκή
3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)
- Φωστήρας-Ολυμπιακός
- Πανιώνιος-Παναχαϊκή
2ος όμιλος
1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)
- ΠΑΣ Γιάννινα-Κέρκυρα
- Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ
2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)
- ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
- Κέρκυρα-Απόλλων Καλαμαριάς
3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)
- Κέρκυρα-ΠΑΟΚ
- ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Καλαμαριάς
3ος όμιλος
1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)
- Ξάνθη-Νίκη Βόλου
- Ζάκυνθος-ΟΦΗ
2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)
- ΟΦΗ-Ξάνθη
- Νίκη Βόλου-Ζάκυνθος
3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)
- Νίκη Βόλου-ΟΦΗ
- Ξάνθη-Ζάκυνθος
4ος όμιλος
1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)
- Πλατανιάς-Εθνικός Γαζώρου
- Ηρακλής-Λεβαδειακός
2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)
- Λεβαδειακός-Πλατανιάς
- Εθνικός Γαζώρου-Ηρακλής
3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)
- Εθνικός Γαζώρου-Λεβαδειακός
- Πλατανιάς-Ηρακλής
5ος όμιλος
1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)
- Πανθρακικός-ΑΕΚ
- Ηρακλής Ψαχνών-Ατρόμητος
2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)
- Ατρόμητος-Πανθρακικός
- ΑΕΚ-Ηρακλής Ψαχνών
3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)
- ΑΕΚ-Ατρόμητος
- Πανθρακικός-Ηρακλής Ψαχνών
6ος όμιλος
1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)
- Βέροια-ΑΕ Ερμιονίδας
- Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης
2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)
- Εργοτέλης-Βέροια
- ΑΕ Ερμιονίδας-Απόλλων Σμύρνης
3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)
- ΑΕ Ερμιονίδας-Εργοτέλης
- Βέροια-Απόλλων Σμύρνης
7ος όμιλος
1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)
- Καλλονή-Τύρναβος
- Αιγινιακός-Αστέρας Τρίπολης
2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)
- Αστέρας Τρίπολης-Καλλονή
- Τύρναβος-Αιγινιακός
3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)
- Τύρναβος-Αστέρας Τρίπολης
- Καλλονή-Αιγινιακός
8ος όμιλος
1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)
- Παναιτωλικός-Χανιά
- Ολυμπιακός Βόλου-Παναθηναϊκός
2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)
- Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός
- Χανιά-Ολυμπιακός Βόλου
3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)
- Χανιά-Παναθηναϊκός
- Παναιτωλικός-Ολυμπιακός Βόλου
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.