Πλούσιο το σημερινό θέαμα στους δέκτες μας.
Ο φιλικός αγώνας μπάσκετ Κροατία – Ελλάδα
περιλαμβάνεται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.
09:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα σπριντ Μόσχα
10:00 Eurosport 2 Players Tour Championship Ρίγα
12:30 Novasports 1 - HD1 Ντινάμο Μόσχας - Σπαρτάκ Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
13:00 Eurosport Players Tour Championship Ρίγα
13:30 Action 24 Ντεν Χάαγκ – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:00 Novasports 3 Παγκόσμιο Κύπελλο Σόφια
15:30 Action 24 Άγιαξ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:45 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike 2η κούρσα
16:00 Eurosport Players Tour Championship Ρίγα
16:00 OTE Sport 3 Βραζιλία – ΗΠΑ World Grand Prix
16:30 OTE Sport 2 Μόναχο 1860 – Λειψία Bundesliga 2
16:30 Eurosport 2 RideLondon Classic
17:45 Action 24 Βίλεμ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
17:45 OTE Sport 1 Moto3: Ιντιανάπολις
18:45 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike 3η κούρσα
19:00 ANT1 Κροατία – Ελλάδα Φιλικό
19:00 Eurosport Βόλφσμπουργκ - Ατλέτικο Μαδρίτης Φιλικό
19:05 OTE Sport 1 Moto2: Ιντιανάπολις
19:30 OTE Sport 2 – HD ATP Masters Τορόντο, τελικός διπλού
19:30 Eurosport 2 RideLondon Classic
20:30 OTE Sport 1 MotoGP: Ιντιανάπολις
20:30 Eurosport 2 Φοιτητικό πρωτάθλημα Τελικός
21:00 Novasports 2 - HD2 PGA Championship Κεντάκι, 4η μέρα
21:00 Eurosport Players Tour Championship Ρίγα
22:00 OTE Sport 2 ATP Masters Τορόντο, τελικός
Ο φιλικός αγώνας μπάσκετ Κροατία – Ελλάδα
περιλαμβάνεται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.
09:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα σπριντ Μόσχα
10:00 Eurosport 2 Players Tour Championship Ρίγα
12:30 Novasports 1 - HD1 Ντινάμο Μόσχας - Σπαρτάκ Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
13:00 Eurosport Players Tour Championship Ρίγα
13:30 Action 24 Ντεν Χάαγκ – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:00 Novasports 3 Παγκόσμιο Κύπελλο Σόφια
15:30 Action 24 Άγιαξ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:45 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike 2η κούρσα
16:00 Eurosport Players Tour Championship Ρίγα
16:00 OTE Sport 3 Βραζιλία – ΗΠΑ World Grand Prix
16:30 OTE Sport 2 Μόναχο 1860 – Λειψία Bundesliga 2
16:30 Eurosport 2 RideLondon Classic
17:45 Action 24 Βίλεμ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
17:45 OTE Sport 1 Moto3: Ιντιανάπολις
18:45 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike 3η κούρσα
19:00 ANT1 Κροατία – Ελλάδα Φιλικό
19:00 Eurosport Βόλφσμπουργκ - Ατλέτικο Μαδρίτης Φιλικό
19:05 OTE Sport 1 Moto2: Ιντιανάπολις
19:30 OTE Sport 2 – HD ATP Masters Τορόντο, τελικός διπλού
19:30 Eurosport 2 RideLondon Classic
20:30 OTE Sport 1 MotoGP: Ιντιανάπολις
20:30 Eurosport 2 Φοιτητικό πρωτάθλημα Τελικός
21:00 Novasports 2 - HD2 PGA Championship Κεντάκι, 4η μέρα
21:00 Eurosport Players Tour Championship Ρίγα
22:00 OTE Sport 2 ATP Masters Τορόντο, τελικός
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.