Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Το ντέρμπι του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ ξεχωρίζει από τις σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.


Αναλυτικά:

Αναλυτικά:


08:30 Novasports 1HD ATP CUP 2020 Τελική φάση Τένις


10:00 Eurosport 1 Αλτενμαρκτ – Τσάουχενσεε Σκι


11:00 Eurosport 2 Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος Σκι

11:25 Αντελμπόντεν Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος Σκι


12:30 ΕΡΤ Sports HD Σλοβακία – Ρωσία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

12:30 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Σκι


13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Εστουντιάντες - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

13:30 Eurosport 1 Ομπερχοφ Δίαθλο

13:30 Novasports 3HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:45 Eurosport 2 Λωζάνη Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος Σκι


14:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Σερβία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

14:00 Novasports 5HD Κάρντιφ – Σουόνσι Τσάμπιονσιπ Αγγλία Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 8 HD Όρμανσπορ - Αναντολού Εφές Τουρκικό πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:25 Eurosport 1 Αντελμπόντεν Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος Σκι


15:00 ΕΡΤ3 Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:00 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ

15:00 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

15:15 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα - Παναχαϊκή Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:30 Eurosport 1 Ομπερχοφ Δίαθλο


16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Μπρέσια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – ΣΠΑΛ Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Τορίνο – Μπολόνια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:50 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Σκι


17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Λαύριο Μπάσκετ

17:15 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο


18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βαλένθια – Μπανταλόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


19:00 Novasports 4HD Βερόνα – Τζένοα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ Sports HD Ιωνικός Νικαίας- Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

19:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Πανιώνιος Super League Ποδόσφαιρο

19:30 PAOK TV ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο


20:00 Novasports 2HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Μαδρίτης Τελικός ισπανικού Σούπερ Καπ Ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 2 Masters Λονδίνο Σνούκερ


21:45 Novasports 3HD Ρόμα – Γιουβέντους Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


22:00 Novasports 5HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ουάσινγκτον Ουίζαρντς - Γιούτα Τζαζ NBA Μπάσκετ

Σχόλια