Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ο αγώνας του ΠΑΟΚ με τον Προμηθέα, του Άρη με το Λαύριο και του Ηρακλή με τον Ήφαιστο για το πρωτάθλημα της Basket League ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.



Αναλυτικά:


10:20  Eurosport 1  Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών  Σκι


11:50  Eurosport 2  Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου  Ποδόσφαιρο


12:00  FOX Sports  Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1H2O 2019 Στιγμιότυπα Ε12  ΠΡΕΜΙΕΡΑ

12:00  COSMOTE SPORT 7 HD  UFC Fight Night 2019  Μπράιαν Ορτέγκα - Τσαν Σουνγκ Γιουνγκ

12:00  novasports.gr  Παναθηναϊκός Κ19 - Άρης Κ19  Ποδόσφαιρο

12:45  Eurosport 1  Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών  Σκι


14:00  COSMOTE SPORT 8 HD  Ανόβερο - Στουτγκάρδη  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 - 2020

14:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Μαγιόρκα - Σεβίλη  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

14:00  Eurosport 1  Παγκόσμιο Κύπελλο  Δίαθλο

14:20  Eurosport 2  Παγκόσμιο Κύπελλο  Σκι

14:30  COSMOTE SPORT 1 HD  Έβερτον - Άρσεναλ  Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020

14:30  Novasports 1HD  Κάρντιφ - Πρέστον  Ποδόσφαιρο

14:40  Eurosport 2  Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου  Σκι


15:00  ΕΡΤ3  Νίκη Βόλου - Τρίκαλα AO  Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00  COSMOTE SPORT 6 HD  Mubadala World Tennis Championship 2019  3η θέση ανδρών

15:30  ΕΡΤ Play2  Ηφαιστος - Ηρακλής  EKO Basket League 2019-20

15:30  ΕΡΤ Play1  Κολοσσός - Περιστέρι  EKO Basket League 2019-20

15:45  ΕΡΤ Play4  Ιωνικός - Πανιώνιος  EKO Basket League 2019-20

15:45  ΕΡΤ Play3  Αρης - Λαύριο  EKO Basket League 2019-20

15:50  Eurosport 1  Παγκόσμιο Κύπελλο  Δίαθλο


16:00  Novasports 2HD  Ουντινέζε - Κάλιαρι  Ποδόσφαιρο

16:30  COSMOTE SPORT 5 HD  Λειψία - Άουγκσμπουργκ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

16:30  COSMOTE SPORT 9 HD  Κολονία - Βέρντερ Βρέμης  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

16:30  COSMOTE SPORT 8 HD  Σάλκε - Φράιμπουργκ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

16:30  COSMOTE SPORT 7 HD  Μάιντς - Λεβερκούζεν  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

16:30  COSMOTE SPORT 3 HD  Μπάγερν Μονάχου - Βόλφσμπουργκ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

16:30  ΕΡΤ Play5  Αλ Χιλάλ - Μοντερέι  Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019

16:40  Eurosport 1  Παγκόσμιο Κύπελλο Ενγκελμπεργκ  Σκι


17:00  COSMOTE SPORT 6 HD  Mubadala World Tennis Championship 2019  Τελικός ανδρών

17:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Μπαρτσελόνα - Αλαβές  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

17:00  Novasports 3HD  Τρουά - Αζαξιό  Ποδόσφαιρο

17:00  Novasports 1HD  Μίλγουολ - Μπάρνσλι  Ποδόσφαιρο

17:45  ΕΡΤ Sports HD  ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας  Basket League 2019-20


19:00  Novasports 2HD  Ιντερ - Τζένοα  Ποδόσφαιρο

19:30  COSMOTE SPORT 3 HD  Χέρτα Βερολίνου - Γκλάντμπαχ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

19:30  COSMOTE SPORT 1 HD  Μάντσεστερ Σίτι - Λέστερ  Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020

19:30  COSMOTE SPORT 2 HD  Βιγιαρεάλ - Χετάφε  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

19:30  ΕΡΤ3  Λίβερπουλ - Φλαμένγκο  Ποδόσφαιρο

19:30  Novasports 1HD  Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη  Super League 2019-2020


20:00  ΕΡΤ Sports HD  Λαμία - ΑΕΚ  Super League 2019-2020

20:45  Novasports 4HD  Αϊντχόφεν - Τσβόλε  Ποδόσφαιρο


21:30  COSMOTE SPORT 9 HD  Νοβάρα - Κάζαλματζορε  Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20

21:30  COSMOTE SPORT 8 HD  Ράιν Νέκαρ - Φλένσμπουργκ  Liqui Moly Bundesliga 2019 - 2020

21:30  COSMOTE SPORT 7 HD  Τενερίφη - Γκραν Κανάρια  Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020

21:45  Novasports 5HD  Νις - Τουλούζ  Ποδόσφαιρο

21:45  Novasports 3HD  Παρί Σεν Ζερμέν - Αμιάν  Ποδόσφαιρο

21:45  Novasports 2HD  Τορίνο - ΣΠΑΛ  Ποδόσφαιρο

21:45  Novasports 1HD  Μονακό - Λιλ  Ποδόσφαιρο


22:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Βαγιαδολίδ - Βαλένθια  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020


00:00  COSMOTE SPORT 4 HD  Σάρλοτ Χόρνετς - Γιούτα Τζαζ  NBA 2019 - 2020

00:00  Eurosport 2  ISL Λας Βέγκας  Κολύμβηση

Σχόλια