Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Το ντέρμπι κορυφής της Super League ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον ΠΑΟΚ και το παιχνίδι του Άρη με τη Λαμία, για το πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.


Αναλυτικά:

12:15 ΕΡΤ Sports HD Ιωνικός Ν.Φ. – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Χάντμπολ
12:25 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
13:15 Novasports 3HD Τβέντε – Αγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
13:30 COSMOTE SPORT 6 HD Lyttos Beach ITF World Tour 2019 Τελικός Διπλού Ανδρών Τένις
13:30 Novasports 2HD Γιουβέντους – Σασσουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ντάρμσταντ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Νόρντχορν Moly Bundesliga Χάντμπολ

15:00 ΕΡΤ Sports HD - COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Αγώνας
15:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας - Ολυμπιακός Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπιλμπάο – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
15:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ2 Κολοσσός H Hotels - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 24 HD Λάτσιο – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 5HD Ναντ – Τουλούζ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 3HD Ίντερ – ΣΠΑΛ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 4HD Πάρμα – Μίλαν Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Καρσίγιακα – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:15 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ - Ατρόμητος Αθηνών Super League Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 2HD Άρης – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λαρντίνι Φιλοτράνο - Βολάλτο Καζέρτα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα VELUX EHF Champions League Χάντμπολ
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 4HD Νάπολι – Μπολόνια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σαραγόσα - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ
19:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD NCAA 2019 – 2020 Orlando Invitational Championship Game Μπάσκετ
20:35 COSMOTE SPORT 4 HD Σακραμέντο Κινγκς - Ντένβερ Νάγκετς NBA Μπάσκετ

21:00 Novasports 3HD Έμεν – Αϊντχόφεν Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 4HD Βερόνα – Ρόμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ζιλ Βισέντε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 2HD Μονακό - Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς - Ντάλας Μάβερικς NBA Μπάσκετ

Σχόλια