Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αγώνες του Ηρακλή με την ΑΕΚ και του Άρη με τον Ήφαιστο Λήμνου, για το πρωτάθλημα της Μπάσκετ Λιγκ, συγκεντρώνουν, σήμερα, το ενδιαφέρον των φιλάθλων από τις αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.



Αναλυτικά:


09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana


10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana


11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana


13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 Μηχανοκίνητα


14:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΝΟ Γλυφάδας – Παναθηναϊκός Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 ελεύθερα δοκιμαστικά 4 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana


15:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου Football League ποδόσφαιρο

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 Μηχανοκίνητα

15:30 Novasports 1HD Άρης - ΤΣΣΚΑ Σόφιας Ποδόσφαιρο

15:45 ΕΡΤ Play4 Κολοσσός – Λαύριο EKO Basket League μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Λαύριο EKO Basket League μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο – Προμηθέας EKO Basket League μπάσκετ

15:45 ΕΡΤ Play1 Ήφαιστος Λήμνου – Άρης EKO Basket League μπάσκετ


16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο Τσιτσιπάς- Φέντερερ 1ος ημιτελικός τένις

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κύπρος – Σκωτία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο


16:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3


17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ιωνικός Νικαίας Basket League μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

17:45 ΕΡΤ2 ΓΣ Ηρακλής – ΑΕΚ Basket League μπάσκετ


19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαν Μαρίνο – Καζακστάν Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σλοβενία – Λετονία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρωσία – Βέλγιο Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αζερμπαϊτζάν – Ουαλία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

19:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Κατατακτήριες Δοκιμές


20:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Κατατακτήριες Δοκιμές


21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Άαλμποργκ Champions League χάντμπολ

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιμόκο Κονελιάνο – Νοβάρα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών βόλεϊ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ισραήλ – Πολωνία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κροατία – Σλοβακία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Γερμανία – Λευκορωσία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βόρεια Ιρλανδία – Ολλανδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο


22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο Ζβέρεφ-Τιμ 2ος ημιτελικός τένις

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS20 Coramba 1 Αυστραλία

22:45 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS21 Lower Bucca 1 Αυστραλία


23:30 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS22 Wedding Bells 1 Αυστραλία

Σχόλια