Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Το ντέρμπι Ηρακλή - Άρη και ο αγώνας του ΠΑΟΚ με τη Λάρισα για το πρωτάθλημα της Basket League ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.


Αναλυτικά:

11:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ντόμινικ Τιέμ - Κάρεν Κατσάνοφ 2019 ATP World Tour 500

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο - Γκρόιτερ Φιρτ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2018 - 2019
14:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος ΓΣΣ - Παλαιό Φάληρο Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 - 2020
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές - Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
14:00 Eurosport 1 Γύρος της Κροατίας Ποδηλασία
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ναόμι Οζάκα - Καρολίν Βοζνιάκι WTA 2019
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον - Τότεναμ Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
14:30 Novasports 3HD Φούλαμ - Τσάρλτον Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα - Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
15:45 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο - Περιστέρι Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας - Ιωνικός Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2 Πανιώνιος - Ηφαιστος Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ - Λάρισα Basket League 2019-20

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε8 Μπάσκετ
16:00 Eurosport 2 Τζίρο ντελ' Εμίλια Ποδηλασία
16:00 Novasports 2HD ΣΠΑΛ - Πάρμα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς - Σακραμέντο Κινγκς NBA Global Games 2019
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν - Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στέφανος Τσιτσιπάς - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP World Tour 500
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φράιμπουργκ - Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
16:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 9η ημέρα
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
16:30 Eurosport 1 Eurometropole Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ - Λέστερ Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
17:00 Novasports 3HD Μπρίστολ Σίτι - Ρέντινγκ Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Παναθηναϊκός - Ξάνθη Super League 2019-2020
17:30 Eurosport 2 Αλμα με σκι Σκι
17:45 ΕΡΤ2 Ηρακλής - Άρης Basket League 2019-20

18:30 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν - Ανζέ Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Βερόνα - Σαμπντόρια Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε - Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ - Κρίσταλ Πάλας Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια - Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ - ΑΕΚ Super League 2019-2020

21:00 Eurosport 2 ISL Ινδιανάπολις Κολύμβηση
21:00 Novasports 3HD Τουλούζ - Μπορντό Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Τενερίφη - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020
21:45 Novasports 1HD Τζένοα - Μίλαν Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα - Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

03:00 FOX Sports TBC - TBC MLB Postseason 2019

0 Σχόλια