[ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ 2][bsummary]

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Το ντέρμπι Ηρακλή - Άρη και ο αγώνας του ΠΑΟΚ με τη Λάρισα για το πρωτάθλημα της Basket League ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.


Αναλυτικά:

11:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ντόμινικ Τιέμ - Κάρεν Κατσάνοφ 2019 ATP World Tour 500

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο - Γκρόιτερ Φιρτ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2018 - 2019
14:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος ΓΣΣ - Παλαιό Φάληρο Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 - 2020
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές - Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
14:00 Eurosport 1 Γύρος της Κροατίας Ποδηλασία
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ναόμι Οζάκα - Καρολίν Βοζνιάκι WTA 2019
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον - Τότεναμ Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
14:30 Novasports 3HD Φούλαμ - Τσάρλτον Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα - Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
15:45 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο - Περιστέρι Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας - Ιωνικός Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2 Πανιώνιος - Ηφαιστος Basket League 2019-20
15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ - Λάρισα Basket League 2019-20

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε8 Μπάσκετ
16:00 Eurosport 2 Τζίρο ντελ' Εμίλια Ποδηλασία
16:00 Novasports 2HD ΣΠΑΛ - Πάρμα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς - Σακραμέντο Κινγκς NBA Global Games 2019
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν - Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στέφανος Τσιτσιπάς - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP World Tour 500
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φράιμπουργκ - Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
16:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 9η ημέρα
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
16:30 Eurosport 1 Eurometropole Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ - Λέστερ Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
17:00 Novasports 3HD Μπρίστολ Σίτι - Ρέντινγκ Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Παναθηναϊκός - Ξάνθη Super League 2019-2020
17:30 Eurosport 2 Αλμα με σκι Σκι
17:45 ΕΡΤ2 Ηρακλής - Άρης Basket League 2019-20

18:30 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν - Ανζέ Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Βερόνα - Σαμπντόρια Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε - Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ - Κρίσταλ Πάλας Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια - Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ - ΑΕΚ Super League 2019-2020

21:00 Eurosport 2 ISL Ινδιανάπολις Κολύμβηση
21:00 Novasports 3HD Τουλούζ - Μπορντό Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Τενερίφη - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020
21:45 Novasports 1HD Τζένοα - Μίλαν Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα - Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

03:00 FOX Sports TBC - TBC MLB Postseason 2019
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Δεν υπάρχουν σχόλια :

Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.


ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

[Φωτορεπορτάζ][bleft]

ΤΕΧΝΕΣ

[ΤΕΧΝΕΣ][bleft]

VIDEO

[video][bsummary]