Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Οι αγώνες του ΠΑΟΚ με τη Λαμία και του Άρη στην Ξάνθη για τη Σούπερ Λιγκ ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων.


Αναλυτικά:

10:30 Eurosport 1 Μαραθώνιος Αμστερνταμ Μαραθώνιος

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε – Μπαχτσεσεχίρ TBF τουρκικό πρωτάθλημα μπάσκετ
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Θέλτα ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
13:30 Novasports 1HD Σασσουόλο – Ιντερ ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 2HD Ελλάδα-Ρωσία Ημιτελικός παγκόσμιου πρωταθλήματος μίνι ποδοσφαίρου
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Κίελo γερμανικό Πρωτάθλημα χάντμπολ
14:45 Eurosport 1 Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

15:00 ΕΡΤ3 Ιαλυσός - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
15:15 Novasports 2HD Ημιτελικός παγκόσμιου πρωταθλήματος μίνι ποδοσφαίρου
15:30 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ποδηλασία

16:00 Novasports 24 HD Κάλιαρι – ΣΠΑΛ ιταλικό πρωτάθλημα οδόσφαιρο
16:00 Novasports 5HD Χάμαρμπι – Μάλμε σουηδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 4HD Γουίγκαν - Νότιγχαμ Φόρεστ Championship Αγγλία ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 3HD Ουντινέζε – Τορίνο ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Ρόμα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολονία – Πάντερμπορν γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:45 Novasports 2HD Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης Super League ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP World Tour 250 τελικός τουρνουά Antwerp European Open τένις
17:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – Άρης Super League ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
17:45 ΕΡΤ2 Λαύριο - Ήφαιστος Λήμνου Basket League μπάσκετ

18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – Λαμία Super League ποδόσφαιρο
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
18:30 Eurosport 2 Brands Hatch Gp 2 Μηχανοκίνητα

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζιελόνα Γκόρα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League μπάσκετ
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Σάλκε γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 3HD Πάρμα – Τζένοα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Βαλένθια – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Βόλος Super League ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – Παναθηναϊκός Super League ποδόσφαιρο
20:45 Eurosport 1 Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

21:45 Novasports 4HD Μίλαν – Λέτσε ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Λεβάντε ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Στρασβούργο γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22:00 Eurosport 2 ISL Ντάλας Κολύμβηση

Σχόλια