Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Οι αγώνες μπάσκετ για την Basket League μεταξύ Λάρισας - Ηρακλή, Άρη - Ιωνικού και ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκού ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.



Αναλυτικά:


11:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Πινγκ Πονγκ

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζανκτ Πάουλι – Ντάρμσταντ 2η κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος ποδόσφαιρο
14:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΝΟ Γλυφάδας - Απόλλων Σμύρνης Ελληνικό Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Πόλο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον - Γουέστ Χαμ Αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 2HD Μπλάκμπερν – Χάντερσφιλντ Ποδόσφαιρο
14:45 Eurosport 1 Αγγλικό Όπεν Σνούκερ

15:00 ΕΡΤ3 Καλαμάτα – Ιωνικός Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD2019 ATP World Tour 250 1ος ημιτελικός Antwerp European Open τένις
15:45 ΕΡΤ Play4 Λάρισα – Ηρακλής Basket League μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play2 Άρης – Ιωνικός Basket League μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play1 Προμηθέας – Κολοσσός Basket League μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Ρέθυμνο Basket League μπάσκετ

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε10 μπάσκετ
16:00 Novasports 1HD Λάτσιο – Αταλάντα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης - Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λειψία – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Περιστέρι Basket League μπάσκετ
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τότεναμ - Γουότφορντ Αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 4HD Μπάρνσλι – Σουόνσι Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:45 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League μπάσκετ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 250 2ος ημιτελικός Antwerp European Open τένις
18:30 Novasports 5HD Λυών – Ντιζόν γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
18:40 Novasports 3HD Προημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα μίνι ποδοσφαίρου

19:00 Novasports 1HD Νάπολι – Βερόνα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 4HD Βάαλβικ – Αγιαξ Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – ΟΦΗ Super League ποδόσφαιρο
19:45 Novasports 3HD Προημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα μίνι ποδοσφαίρου

20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός-ΑΕΛ Super League ποδόσφαιρο
20:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ποδηλασία
20:45 Eurosport 1 Αγγλικό Όπεν Σνούκερ
20:50 Novasports 3HD Προημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα μίνι ποδοσφαίρου

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν VELUX EHF Champions League χάντμπολ
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ομπραντόιρο - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα Ισπανίας μπάσκετ
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σκάντιτσι - Σαν Μπερνάρντο Κούνεο Ιταλικό πρωτάθλημα γυναικών βόλεϊ
21:45 Novasports 1HD Γιουβέντους – Μπολόνια Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 4HD Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
21:55 Novasports 3HD Προημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα μίνι ποδοσφαίρου

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

Σχόλια