Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Τα παιχνίδια του Ηρακλή με το Ρέθυμνο και του ΠΑΟΚ στη Νίκαια με τον Ιωνικό ξεχωρίζουν από τις σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.


Αναλυτικά:

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς - Ντανιίλ Μεντβέντεφ 2019 ATP Masters 1000

14:00 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη - Εθνικός Πειραιά Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 - 2020
14:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς - Λος Άντζελες Λέικερς NBA Global Games 2019
14:55 Eurosport 2 Ημιτελικός Τένις

15:00 ΕΡΤ3 Πανασπροπυργιακός - Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ματέο Μπερετίνι - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP Masters 1000
15:30 Eurosport 1 Γύρος της Λομβαρδιάς Ποδηλασία
15:45 ΕΡΤ Play4 Ηφαιστος - ΑΕΚ Basket League
15:45 ΕΡΤ Play3 Ηρακλής - Ρέθυμνο Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός - Λαύριο Basket League
15:45 ΕΡΤ Play1 Περιστέρι - Πανιώνιος Basket League

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε9 ΠΡΕΜΙΕΡΑ
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γεωργία - Ιρλανδία Euro 2020 - Προκριματικά

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κάλεβ - Ούνικς Καζάν VTB United League 2019-20
17:00 Eurosport 2 Ημιτελικός Τένις
17:45 ΕΡΤ2 Ιωνικός Νικαίας Affidea - ΠΑΟΚ Basket League 2019-20

18:45 FOX Sports WAFU Cup of Nations 2019 Ποδόσφαιρο
18:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νήσοι Φερόες - Ρουμανία Euro 2020 - Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Δανία - Ελβετία Euro 2020 - Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Φινλανδία Euro 2020 - Προκριματικά
19:00 Novasports 1HD Γερμανία - Ουγγαρία Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τουρκ Τέλεκομ - Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League 2019-20
20:00 Novasports 1HD Βέλγιο - Λιθουανία Ποδόσφαιρο
20:00 Eurosport 2 ISL, Νάπολη Κολύμβηση

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιμόκο Κονελιάνο - Μόντσα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλαγα - Μπανταλόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μάλτα - Σουηδία Euro 2020 - Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Νορβηγία - Ισπανία Euro 2020 - Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ιταλία - Ελλάδα Euro 2020 - Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λιχτενστάιν - Αρμενία Euro 2020 - Προκριματικά
21:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

23:45 COSMOTE SPORT 3 HD Δανία - Ελβετία Euro 2020 - Προκριματικά

00:00 FOX Sports St Louis Cardinals - Washington Nationals MLB Postseason 2019

03:00 FOX Sports TBC - TBC MLB Postseason 2019

Σχόλια