Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Euroleague και τα προκριματικά του Euro ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

7:30  COSMOTE SPORT 6 HD  Ντανιίλ Μεντβέντεφ - Βάσεκ Ποσπισίλ  2019 ATP Masters 1000

09:30  COSMOTE SPORT 6 HD  Νόβακ Τζόκοβιτς - Τζον Ίσνερ  2019 ATP Masters 1000

11:00  COSMOTE SPORT 6 HD  Νταβίντ Γκοφάν - Ρότζερ Φέντερερ  2019 ATP Masters 1000
11:30  COSMOTE SPORT 8 HD  Χούμπερτ Χούρκατς - Στέφανος Τσιτσιπάς  2019 ATP Masters 1000

13:00  COSMOTE SPORT 4 HD  Χιούστον Ρόκετς - Τορόντο Ράπτορς  NBA Global Games 2019

14:30  COSMOTE SPORT 7 HD  Λος Άντζελες Λέικερς - Μπρούκλιν Νετς  NBA Global Games 2019
14:30  COSMOTE SPORT 6 HD  Αλεξάντερ Ζβέρεφ - Αντρέι Ρούμπλεφ  2019 ATP Masters 1000
14:55  Eurosport 1  Τέταρτη μέρα  Τένις

15:30  Eurosport 2  Gran Piemonte  Ποδηλασία

17:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Καζακστάν - Κύπρος  Euro 2020 - Προκριματικά
17:00  Eurosport 1  Τέταρτη μέρα  Τένις

19:00  COSMOTE SPORT 1 HD  Λευκορωσία - Εσθονία  Euro 2020 - Προκριματικά
19:30  Eurosport 1  Τέταρτη μέρα  Τένις

20:00  Novasports 4HD  ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπάγερν Μονάχου  Turkish Airlines EuroLeague
20:00  Novasports 3HD  Ερυθρός Αστέρας - Φενέρμπαχτσε  Turkish Airlines EuroLeague

21:30  Eurosport 1  Τέταρτη μέρα  Τένις
21:45  COSMOTE SPORT 5 HD  Σλοβακία - Ουαλία  Euro 2020 - Προκριματικά
21:45  COSMOTE SPORT 9 HD  Λετονία - Πολωνία  Euro 2020 - Προκριματικά
21:45  COSMOTE SPORT 8 HD  Αυστρία - Ισραήλ  Euro 2020 - Προκριματικά
21:45  COSMOTE SPORT 7 HD  Βέλγιο - Σαν Μαρίνο  Euro 2020 - Προκριματικά
21:45  COSMOTE SPORT 3 HD  Ρωσία - Σκωτία  Euro 2020 - Προκριματικά
21:45  COSMOTE SPORT 1 HD  Ολλανδία - Βόρεια Ιρλανδία  Euro 2020 - Προκριματικά
21:45  COSMOTE SPORT 2 HD  Κροατία - Ουγγαρία  Euro 2020 - Προκριματικά
21:45  Novasports 1HD  Βιλερμπάν - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ  Turkish Airlines EuroLeague

22:00  Novasports 2HD  Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι Τελ Αβίβ  Turkish Airlines EuroLeague

03:00  COSMOTE SPORT 4 HD  Ουάσινγκτον Μίστικς - Κονέκτικατ Σαν  WNBA 2019 - Τελικο

Σχόλια