[ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ 2][bsummary]

Σκόραρε ξανά ο Κουλούρης video

Για κάποιους ο Ευθύμης Κουλούρης ήταν... λίγος, επειδή "η φανέλα είναι βαριά", όμως το τρίτο γκολ του Έλληνα επιθετικού στο γαλλικό πρωτάθλημα είναι γεγονός!

Ο Κουλούρης βοήθησε την Τουλούζ να αποφύγει την ήττα στο εκτός έδρας παιχνίδι με την Μετς, σκοράροντας με ωραίο πλασέ στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων και ισοφάρισε σε 2-2.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 4’ με τον Ντιαλό, με τους “βιολέ” να ισοφαρίζουν στο 86’ με τον Σαΐντ. Η Μετς πήρε ξανά το προβάδισμα με πέναλτι του Νιάν στο 91’, όμως στο 96’ ο Έλληνας επιθετικός χάρισε τον βαθμό στην Τουλούζ.