Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



Το ματς του Άρη στο Βόλο συγκεντρώνει, σήμερα, το ενδιαφέρον των φιλάθλων -μαζί με τα παιχνίδια του Μουντομπάσκετ- από τις αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας.


Αναλυτικά:

10:30 ΕΡΤ2 Ανγκόλα – Σερβία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 Eurosport 2 Γύρος του Αλμάτι Ποδηλασία
11:00 ΕΡΤ Play1 Πολωνία – Βενεζουέλα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
11:30 ΕΡΤ Play2 Ιράν - Πουέρτο Ρίκο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
11:30 ΕΡΤ Sports HD Ρωσία – Νιγηρία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

13:00 Eurosport 2 Γερμανία, Σλάλομ Παγκόσμιο Κύπελλο
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Jessica Andrande - Weili Zhang UFC Fight Night
13:00 ΕΡΤ1 Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
14:30 Novasports 1HD Μπρίστολ Σίτι – Μίντλεσμπρο ψEFL Championship
14:30 ΕΡΤ3 Φιλιππίνες – Ιταλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ Sports HD Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:30 ΕΡΤ Play1 Αργεντινή - Ν. Κορέα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:30 ΕΡΤ2 Ισπανία – Τυνησία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:00 ΕΡΤ1 Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φράιμπουργκ – Κολωνία Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ – Πάντερμπορν Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάλκε - Χέρτα Βερολίνου Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λεβερκούζεν – Χόφενχαϊμ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Μάιντς Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι – Μπράιτον Premier League
17:00 Novasports 1HD Μπρέντφορντ – Ντέρμπι EFL Championship

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Οσασούνα – Μπαρτσελόνα LaLiga Santander
18:30 Novasports 4HD Λιόν – Μπορντό Ligue 1

19:00 Novasports 3HD Μίλαν – Μπρέσια Serie A
19:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Ξάνθη Super League 1
19:15 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – ΟΦΗ Super League 1

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Ντόρτμουντ Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Λίβερπουλ Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λεβάντε – Βαγιαδολίδ LaLiga Santander
20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Αλαβές LaLiga Santander

21:00 Novasports 4HD Τουλούζ – Αμιάν Ligue 1
21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σπόρτινγκ Λισσαβώνας - Ρίο Άβε Liga NOS

21:30 Novasports 1HD Βόλος – Άρης Super League 1
21:45 Novasports 3HD Γιουβέντους – Νάπολι Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπέτις – Λεγανές LaLiga Santander

Σχόλια