Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα, από την τηλεόραση



Έχουν να επιλέξουν από πολλές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις οι φίλαθλοι από το σημερινό πρόγραμμα.


Αναλυτικά:

13:05 COSMOTE SPORT 9 HD Πρώτος Ημιτελικός Γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία
13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

14:05 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερος ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία
14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya
14:45 Eurosport 2 Γύρος Ουγγαρίας National Tours

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya,
15:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

16:00 ΕΡΤ Sports HD Ολλανδία - Καμερούν Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Καζάν
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Libema Open
16:30 Eurosport 2 Criterium du Dauphine Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League Play Offs
17:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου
17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Libema Open
18:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS14 Monti Ala 2 WRC Ιταλίας
18:50 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS15 Monte Lerno 2 WRC Ιταλίας
19:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι Βίκος Cola - ΑΕΚ Τέταρτος μικρός τελικός Basket League
19:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

20:00 FOX Sports Angels - Rays MLB

21:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου
21:30 Novasports 1HD Τρίτη μέρα US Open

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Play Offs
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάλαγα - Λα Κορούνια Μπαράζ ανόδου Primera Division
22:00 ΕΡΤ Sports HD Βενεζουέλα - Περού Copa America
22:20 Eurosport 2 Στοκχόλμη Global Champions Tour

23:00 FOX Sports Diamondbacks - Nationals MLB
23:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου
23:45 COSMOTE SPORT 8 HD Warrington - Galahad IBF Featherweight World Championship

Σχόλια