[ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ 2][bsummary]

Η... Τριανδρία "έκοψε" τρεις συνδυασμούς από τις εκλογές για το δήμο Θεσσαλονίκης!



Τρεις συνδυασμοί, οι επικεφαλής των οποίων δεν είχαν προνοήσει να κατεβάσουν ξεχωριστό υποψήφιο για την Δημοτική Κοινότητα Τριανδρίας, παρά το ότι προβλέπεται σαφώς από τον Καλλικράτη, έμειναν εκτός Δημοτικών Εκλογών για το δήμο Θεσσαλονίκης!


Οι τρεις συνδυασμοί που "κόπηκαν" από το Πρωτοδικείο είναι οι: «Ελληνική Αυγή για τη Θεσσαλονίκη», «Ενωμένοι Μακεδόνες για τον δήμο Θεσσαλονίκης» και «Γίνεται Μπορούμε».

Επίσης, μόνον οι συνδυασμοί των Νίκου Ταχιάου, Γιώργου Ορφανού, Σ. Ζαριαννόπουλου και Κωνσταντίνου Ζέρβα κατεβάζουν υποψήφιους διαμερισματικούς συμβούλους σε όλες τις Δημοτικές Κοινότητες, ο συνδυασμός του Παναγιώτη Ψωμιάδη κατεβάζει διαμερισματικούς συμβούλους στις κοινότητες εκτός της Τριανδρίας, ο συνδυασμός του Αντ. Γαζάκη δεν κατεβάζει διαμερισματικούς σε Β Δημοτική Κοινότητα και Τριανδρία, ο συνδυασμός του Μ. Τρεμόπουλου κατεβάζει υποψηφίους διαμερισματικούς μόνον στο Ε Δημοτικό Διαμέρισμα, ενώ οι συνδυασμοί των Κυριζίδη - Μωυσίδη κατεβάζουν διαμερισματικούς συμβούλους μόνον στην Τούμπα.

Ανεξάρτητα σχήματα στις Δημοτικές Κοινότητες κατεβαίνουν στην Α Δημοτική Κοινότητα (1), στη ΒΔΚ (1), στη ΓΔΚ (1), στη ΔΔΚ (2), στην ΕΔΚ (3) και στην Δημοτική Κοινότητα Τριανδρίας (2).

Το Πρωτοδικείο ανακήρυξε ως υποψηφίους, συνολικά 19 συνδυασμούς. Πρόκειται για τις παρατάξεις:

«Θεσσαλονίκη Υπεύθυνα», με επικεφαλής τον Νίκο Ταχιάο
«Θεσσαλονίκη Μαζί», με επικεφαλής την Κατερίνα Νοτοπούλου
«ΠΟΛΗχρωμη Θεσσαλονίκη», με επικεφαλής τον Σπύρο Βούγια
Συνέργεια – Πρώτα η Πόλη μας», με επικεφαλής τον Χάρη Αηδονόπουλο
«ΠΑΡΕΑ», με επικεφαλής τον Κωνσταντίνο Αναγνωστάρα
«H Πόλη Ανάποδα-Δὐναμη Ανατροπής» με επικεφαλής τον Αντώνη Γαζάκη
«Λαϊκή Συσπείρωση», με επικεφαλής τον Σωτήρη Ζαριανόπουλο
«Υψίπολις», με επικεφαλής τον Γρηγόρη Ζαρωτιάδη
«ΝΑΙ στη Θεσσαλονίκη», με επικεφαλής τον Κωνσταντίνο Ζέρβα
«Θεσσαλονίκη Πόλη Ελληνική», με επικεφαλής τον Γιάννη Κουριαννίδη
«Ανταρσύα στη Θεσσαλονίκη για την Ανατροπή», με επικεφαλής τον Γιάννη Κούτρα
«Θεσσαλονίκη Θετικά», με επικεφαλής τον Μάκη Κυριζίδη
«Θεσσαλονίκη Πρώτη», με επικεφαλής τον Πέτρο Λεκάκη
«Θεσσαλονίκη των Πολιτών», με επικεφαλής τον Βασίλη Μωυσίδη
«Νέα Αρχή για τη Θεσσαλονίκη», με επικεφαλής τον Γιάννη Νασιούλα
«Η Θεσσαλονίκη είναι το Μέλλον», με επικεφαλής τον Γιώργο Ορφανό
«Μἐνουμε Θεσσαλονίκη», με επικεφαλής τον Γιώργο Ρακκά
«Οικολογία-Αλληλεγγύη», με επικεφαλής τον Μιχάλη Τρεμόπουλο
«Δύναμη Πολιτών», με επικεφαλής τον Παναγιώτη Ψωμιάδη


Αναλυτικά όλοι οι συνδυασμοί με τους υποψηφίους συμβούλους:

Ανταρσία στη Θεσσαλονίκη για την ανατροπή» - ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΒΡΑΑΜ
2 ΑΛΑΣΧΚΑΡ ΙΛΑΤ του ΧΑΛΙΝΤ
3 ΓΙΑΝΝΟΒΙΤΣ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΦΡΑΝΣΟΥΑ
4 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6 ΖΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
8 ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
9 ΚΑΜΝΟΡΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11 ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
12 ΚΑΤΛΑΜΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ
14 ΚΕΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 ΚΚΟΝΕ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΟΥ
16 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
17 ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 ΚΟΥΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
19 ΚΟΥΡΟΥΝΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
20 ΚΟΥΤΣΙΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21 ΚΥΡΛΙΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΛΗ
22 ΚΥΡΛΙΤΣΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΜΙΧΑΛΗ
23 ΛΥΓΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
24 ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
25 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΛΑΖΑΡΟΥ
26 ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ
27 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΥΤΕΡ
28 ΜΗΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
29 ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
30 ΜΠΑΝΑΜ ΠΩΛ του ΡΟΜΠΕΡΤ
31 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
34 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
35 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
36 ΠΑΡΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
37 ΠΟΜΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
38 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39 ΣΑΛΤΙΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
40 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
41 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
42 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
43 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
44 ΤΕΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
45 ΤΖΕΝΟΥ ΕΥΛΑΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
46 ΤΟΡΠΟΥΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
47 ΤΟΥΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
48 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
49 ΤΣΙΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
50 ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΠΑΥΛΟΥ
51 ΧΑΣΑΝ ΡΑΜΠΑΠ του ΡΙΑΝΤ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ



«ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μαζί» - ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


1 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΟΚΟΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
6 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9 ΒΑΝΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 ΒΑΤΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΑΣΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ
10 ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
12 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 ΓΚΡΙΜΠΙΖΗ ΗΡΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
15 ΓΟΥΛΙΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16 ΓΟΥΝΑΡΗ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ (ΗΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17 ΓΡΙΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
18 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
19 ΔΙΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20 ΔΟΥΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
21 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΤΑΜΙΛΑ συζ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
22 ΕΥΔΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΥ
23 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24 ΖΑΡΙΦΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
25 ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
26 ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
27 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
28 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
29 ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30 ΚΑΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ
31 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
34 ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΕΛΛΥ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
35 ΚΕΤΟΓΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
36 ΚΟΜΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
37 ΜΑΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΡΥΒΙΑΔΗ
38 ΜΑΚΙΣΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
39 ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
40 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
41 ΜΠΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
42 ΜΠΕΝΟΥΖΙΛΙΟ ΛΕΒΗ του ΛΙΑΟΥ
43 ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
44 ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
45 ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
46 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
47 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
48 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
49 ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
50 ΠΑΡΕΝΤΕ ΣΟΛΟΜΩΝ του ΙΣΑΚ
51 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
52 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
53 ΠΟΤΟΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
54 ΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
55 ΡΑΝΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
56 ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ
57 ΣΙΩΜΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
58 ΣΚΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
59 ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
60 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
61 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
62 ΣΤΕΦΑΝΗ ΟΛΓΑ του ΗΛΙΑ
63 ΤΡΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
64 ΤΣΙΦΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
65 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ
66 ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
67 ΧΑΤΖΗΤΡΥΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
68 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
69 ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
70 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΗΛΙΑ
71 ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



«ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ» - ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


1 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
4 ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
6 ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7 ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9 ΒΟΘΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11 ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΤΕΡΕΖΑ του ΘΩΜΑΚΗ
15 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΤΟΥΣΕΒ ΝΑΝΤΙΑ του ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
17 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
18 ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
19 ΚΑΛΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
20 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
21 ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
22 ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
23 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
24 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
25 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
26 ΚΕΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
27 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
28 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29 ΚΟΥΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΚΟΣΜΑ
31 ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32 ΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
33 ΜΑΤΣΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
35 ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
36 ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
37 ΜΟΛΥΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
38 ΠΑΖΒΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΣΗΦ
39 ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
40 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΡΑΜΜΑΤΟΥΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
41 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
42 ΠΑΠΑΝΤΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
43 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
44 ΠΑΠΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
45 ΠΑΡΘΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
46 ΠΑΧΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
47 ΠΛΙΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
48 ΠΟΡΦΥΡΙΔΟΥ ΒΕΝΕΡΑ του ΚΙΜ
49 ΠΡΕΠΟΥΔΗ ΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
50 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
51 ΤΕΒΡΕΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
52 ΤΕΡΕΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
53 ΤΟΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
54 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
55 ΤΣΙΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
56 ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
57 ΦΛΙΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΤΣΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
58 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
59 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
60 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
61 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
62 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
63 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ


Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΠΟΡΦΥΡΙΔΟΥ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ του ΚΙΜ
2 ΣΙΕΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ



«ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΩΤΗ» - ΛΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ



1 ΒΙΡΓΙΛΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΒΟΥΖΟΓΛΑΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΖΙΚΑ
6 ΕΡΡΕΡΑ- ΦΩΤΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΛΕΟΝΤΟΣ
7 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
8 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
10 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
11 ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΤΙΤΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14 ΚΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΚΕΣΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
17 ΛΕΜΠΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 ΛΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20 ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21 ΜΙΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22 ΜΟΝΟΡΙ ΚΑΡΟΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
23 ΜΟΥΜΤΖΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
24 ΜΠΑΛΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
25 ΜΠΑΛΤΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26 ΜΠΟΛΜΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΚΕΙΜ
27 ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28 ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
29 ΝΤΟΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
31 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
32 ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33 ΠΗΛΑΒΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΙΟΥ
34 ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
35 ΡΙΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36 ΣΑΚΙΤΖΕ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΖΟΡ
37 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
38 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
39 ΣΤΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΡΥΤΟΥ
40 ΣΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
41 ΤΑΝΑΣΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
42 ΤΖΕΡΕΝΤΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΙΓΙΑΝ
43 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΘΩΜΑ
44 ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΣΑ του ΣΤΟΙΤΣΟ
45 ΤΣΙΦΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
46 ΦΕΓΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΤΖΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
47 ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ
48 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
49 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
50 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΑΡΚΟΥ
51 ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
52 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
53 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΕΤΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
2 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΕΙΜΑΡΜΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ



«Ιωάννης Νασιούλας – Νέα Αρχή για την Θεσσαλονίκη» - ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


1 ΑΔΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΑΖΟΪΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΥ
5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6 ΑΛΤΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7 ΒΑΡΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ
9 ΒΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10 ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
11 ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12 ΓΟΥΜΕΝΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13 ΕΡΜΑΚΟΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του  ΝΙΚΟΛΑΪ
14 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15 ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16 ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 ΚΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 ΚΟΥΚΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19 ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20 ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
21 ΛΕΜΟΝΗ ΑΝΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22 ΛΟΓΓΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23 ΜΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ
25 ΝΙΚΗΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
26 ΝΤΑΒΟΥΤΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
27 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
28 ΞΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
29 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30 ΠΑΝΑΓΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΟΥΓΚΖΑΡ
31 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
32 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33 ΠΕΝΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
34 ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
35 ΣΙΤΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
36 ΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
37 ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
38 ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ
39 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40 ΤΑΤΑΡΟΒΑ ΕΛΕΝΑ του ΑΒΡΑΑΜ
41 ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
42 ΤΟΥΣΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
43 ΤΣΙΑΛΤΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
44 ΤΣΙΚΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
45 ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
46 ΤΣΙΩΝΗ-ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
47 ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
48 ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
49 ΧΑΝΤΑΡΤΣΙΔΟΥ ΑΛΜΠΙΝΑ του ΟΛΕΓΚ
50 ΧΑΡΙΣΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΣΚΕΝΔΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΣΚΕΝΔΡΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του  ΠΑΣΧΑΛΗ



«MENOYME ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΥΤΕ ΦΥΓΗ ΟΥΤΕ ΥΠΟΤΑΓΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ» - ΡΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


1 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΑΝΔΡΕΑ
2 ΑΔΑΛΗ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΑΛΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 ΒΑΓΓΕΛΙΝΟΣ  ΠΕΡΙΚΛΗΣ  του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6 ΒΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΟΥ  ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ  του ΘΩΜΑ
7 ΒΛΑΧΑΚΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ  του ΜΙΧΑΗΛ
8 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9 ΒΡΟΧΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΙΟΡΔΑΝΗ
11 ΓΚΑΖΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
12 ΔΙΑΛΕΚΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΦΩΤΙΟΥ
13 ΖΛΑΤΑΡΗ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  του ΜΙΧΑΗΛ
14 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΑΝΝΑ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΑ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16 ΚΑΡΑΚΟΜΝΗΝΟΥ  ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΙΟΒΗ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17 ΚΑΤΖΟΥΡΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  του ΑΝΔΡΕΑ
18 ΚΑΤΖΟΥΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΑΝΔΡΕΑ
19 ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ  ΣΟΥΖΑΝΑ  του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
21 ΚΟΥΚΛΙΔΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  του ΙΩΑΝΝΗ
22 ΛΕΚΚΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23 ΜΑΝΔΡΑΛΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24 ΜΑΥΡΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝ)  του ΗΛΙΑ
25 ΜΠΑΣΟΓΛΟΥ  ΑΝΔΡΕΑΣ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
26 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27 ΜΠΥΡΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
28 ΜΠΥΡΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
29 ΝΑΪΔΟΣ  ΜΗΝΑΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
30 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
31 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
32 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ  του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
33 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ  του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
34 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
35 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΘΕΟΦΑΝΗ
36 ΠΕΤΡΙΔΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
37 ΡΑΚΚΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
38 ΣΑΒΒΙΔΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
39 ΣΓΟΥΡΟΣ  ΙΩΑΚΕΙΜ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
40 ΣΕΒΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41 ΣΕΒΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
42 ΤΑΜΒΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
43 ΤΖΙΟΥΜΠΑ  ΑΝΝΑ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
44 ΤΖΙΟΥΜΠΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
45 ΤΣΑΚΑΤΣΩΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ
46 ΤΣΕΛΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ   ΑΙΜΙΛΙΑ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
47 ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ  ΔΑΥΙΔ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
48 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
49 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ  του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ


Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι


1 ΛΕΚΚΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΡΑΚΚΑ  ΜΑΡΙΑ  του ΜΙΧΑΗΛ



«ΠΑΡΕΑ, (Πολιτικό, Ανανεωτικό, Ρεύμα Ευθύνης και Αξιοκρατίας» - ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑ



1 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΑΝΕΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5 ΒΑΪΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ
6 ΓΚΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΓΚΕΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9 ΔΕΣΠΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10 ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
11 ΕΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
12 ΖΕΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΓΙΕΡΓΗ
13 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
15 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
16 ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
17 ΚΑΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18 ΚΕΡΑΣΙΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
19 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20 ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
21 ΚΟΥΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
23 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
25 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
26 ΜΑΝΤΖΙΩΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
27 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
28 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
30 ΝΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
32 ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33 ΠΕΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ
34 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
35 ΣΙΛΙΚΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
36 ΣΚΕΜΙΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
37 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
38 ΣΤΡΟΥΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
39 ΤΖΕΧΕΡΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
40 ΤΖΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41 ΤΣΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
42 ΤΣΙΜΠΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
43 ΦΑΚΙΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
44 ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
45 ΧΑΡΙΤΑΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΕΛΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
46 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
47 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
48 ΨΩΜΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
49 ΨΩΜΑΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΜΙΣΟΛΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΘΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΜΟΥΣΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ



«ΠΟΛΗχρωμη Θεσσαλονίκη – Σπύρος Βούγιας» - ΒΟΥΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ


1 ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΜΟΝΙΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΒΕΛΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΓΚΕΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7 ΔΗΜΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9 ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΥΟΥΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
11 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΔΑΝΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13 ΚΑΚΑΛΙΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
14 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16 ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
17 ΚΟΕΝ ΙΩΣΗΦ του ΟΣΚΑΡ
18 ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19 ΚΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
20 ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21 ΛΕΜΠΕΤΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
23 ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24 ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
25 ΜΗΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
26 ΜΠΑΛΑΦΕΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
27 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
28 ΝΥΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
29 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ
30 ΠΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
32 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
33 ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΔΑΜΙΑΝΟΥ
34 ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΑΣΕΡ-ΕΝΤΝΤΙΝ του ΜΟΥΧΑΜΕΝΤ
35 ΡΕΖΝΤΑ ΑΝΙΛΑ του ΜΠΙΛΟ
36 ΣΑΛΠΙΣΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
37 ΣΙΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
38 ΣΛΙΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
39 ΣΠΑΡΤΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
40 ΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
41 ΤΣΑΛΙΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ
42 ΤΣΙΟΥΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
43 ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
44 ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΖΗΣΗ
45 ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
46 ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
47 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
48 ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
49 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
50 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
51 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΔΟΪΡΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2 ΠΑΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ



«Συνέργεια – Πρώτα η πόλη μας» - ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)


1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΑΔΑΜΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ-ΜΕΝΤΖΕΛΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΠΕΡΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΑΜΠΕΡΙΑΔΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7 ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ(ΓΙΟΥΛΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
8 ΒΑΧΑΡΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ
9 ΒΕΚΙΑΡΟΓΛΟΥ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
10 ΒΟΥΣΚΙΔΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΓΡΗΓΟΡΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12 ΓΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13 ΓΚΟΛΕΜΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ-ΠΛΑΤΙΤΣΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ
16 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ(ΒΕΓΓΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
17 ΖΗΖΟΥΛΑ    ΑΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 ΖΟΥΛΑΚΑΣΒΙΛΙ   ΑΚΑΚΙ του ΓΚΙΒΙ
19 ΚΑΖΙΔΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20 ΚΑΜΑΚΑΣ   ΜΙΧΑΗΛ(ΒΛΑΧΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
21 ΚΑΠΡΙΑΝΟΥ   ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22 ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ  ΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΑ(ΕΛΕΑΝΑ)  του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
23 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ   ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ(ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
25 ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
26 ΚΟΡΛΕΤΗ-ΚΟΥΖΑ   ΛΥΔΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27 ΚΟΥΚΟΥΔΕΑ   ΑΝΝΑ του ΚΟΣΜΑ
28 ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ    ΠΙΛΑΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
29 ΚΩΝΣΤΑ   ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ
30 ΛΕΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31 ΛΙΓΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
32 ΛΟΪΖΑΚΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
33 ΜΑΪΣΤΡΕΛΛΗΣ   ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34 ΜΑΡΚΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
35 ΜΑΥΡΙΔΟΥ   ΖΗΝΟΒΙΑ(ΖΗΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
36 ΜΕΚΕΡΙΔΟΥ   ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
37 ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
38 ΜΠΟΖΑΤΖΗ   ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
39 ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑ   ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
40 ΜΠΡΟΥΧΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
41 ΝΕΤΤΑ   ΣΜΑΡΩ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
42 ΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΤΣΙΑΠΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ    ΟΛΓΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
44 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ    ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
45 ΠΙΝΤΖΑΣ   ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
46 ΡΕΓΚΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΟΛΥΚΛΕΙΤΟΥ
47 ΣΕΡΑΦΕΙΜ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
48 ΣΚΕΠΑΡΙΑΝΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
49 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
50 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
51 ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
52 ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
53 ΦΛΩΡΕΝΤΙΝ   ΜΑΤΘΙΛΔΗ του ΟΣΚΑΡ
54 ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
55 ΦΩΤΑΚΕΛΗΣ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
56 ΦΩΤΟΥ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
57 ΧΑΤΖΕΛΗ   ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΚΑΠΕΤΑ ΙΟΥΛΙΑ (ΙΛΙΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ



«ΥΨΙΠΟΛΙΣ - Η πόλη που μας αξίζει» - ΖΑΡΩΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ


1 ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΓΙΑΝΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5 ΓΟΥΙΤΛΟΚ ΚΑΪΤΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΚΡΙΤΑ
6 ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
7 ΓΩΝΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
9 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10 ΔΟΥΚΑΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ
11 ΖΩΤΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ
12 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
13 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
14 ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
15 ΚΙΣΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16 ΚΟΤΑΪΔΟΥ ΖΩΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ
17 ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
20 ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΓΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
21 ΜΗΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
24 ΜΠΕΛΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
25 ΟΖΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΩΜΑ
26 ΟΣΜΑΝ ΣΑΜΙ του ΜΟΧΑΜΕΝΤ
27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΑΒΒΑ
29 ΠΑΠΑΪΑΚΩΒΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30 ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
31 ΠΑΥΛΙΔΟΥ  ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
32 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
33 ΠΟΡΛΙΓΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΚΛΕΩΝΑ
34 ΣΑΡΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
35 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
37 ΣΤΡΟΥΜΠΙΝΗ  ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
38 ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
39 ΤΑΧΜΑΖΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
40 ΤΕΜΟΥΡΤΖΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
41 ΤΖΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
42 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
43 ΤΣΑΡΟΥΧΙΔΗΣ (ΦΩΤΕΙΝΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
44 ΦΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
45 ΧΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
46 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΥ
47 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
48 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΟΖΟΥΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΘΩΜΑ
2 ΤΕΜΟΥΡΤΖΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ



«ΔΥΝΑΜΗ πολιτών ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ για Δήμαρχος» - ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ  ΙΝΓΚΑ (ΑΝΝΑ)  του ΒΑΛΕΡΙΑΝ
2 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ  του ΣΩΚΡΑΤΗ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΣΩΚΡΑΤΗ
5 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΙΩΤΗΣ)  ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)  του ΣΑΒΒΑ
7 ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΣΒΑΡΝΑ) ΑΡΓΥΡΙΟΣ  του ΗΛΙΑ
8 ΑΧΒΕΡΝΤΙΑΝ  ΑΣΤΓΙΚ (ΑΣΤΡΟΥΛΑ)  του ΑΡΑΡΑΤ
9 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
11 ΔΑΔΑΛΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ
12 ΖΑΜΡΙΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ  του ΑΝΔΡΕΑ
13 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14 ΖΕΡΒΑΚΗ - ΖΙΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ - ΟΣΙΠΩΒ ΛΟΥΪΖΑ-ΒΑΛΕΡΙΑ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΣΠΑΣΙΑ (ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17 ΚΑΝΑΡΗ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
18 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
19 ΚΑΡΑΚΑΪΣΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του ΦΩΤΙΟΥ
20 ΚΑΡΓΑΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΗΛΙΑΣ  του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
21 ΚΟΖΑΚΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
22 ΚΟΞΕΝΟΓΛΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΣΥΜΕΩΝ
23 ΚΟΥΡΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
24 ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΑΡΑ  του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
26 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΕΡΣΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
27 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΙΩΣΗΦ  του ΗΛΙΑ
28 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ  ΛΑΡΙΣΑ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29 ΜΑΚΑΡΟΝΗ (ΑΡΩΝΗ)  ΑΝΝΑ  του ΙΩΑΝΝΗ
30 ΜΕΛΕΜΗ  ΜΑΡΙΑ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31 ΜΠΑΜΠΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
32 ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)  του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
33 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του ΧΡΗΣΤΟΥ
34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ  του ΛΑΖΑΡΟΥ
35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ)  του ΣΠΥΡΟΥ
36 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
37 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΔΑΙΔΑΛΟΣ)  του ΑΒΡΑΑΜ
38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΛΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ  του ΙΩΑΝΝΗ
39 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΣΧΑΛΙΑ  του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
40 ΠΕΤΣΟΓΛΟΥ  ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ)  του ΙΩΑΝΝΗ
41 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
42 ΣΤΑΓΓΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΣΩΚΡΑΤΗ
43 ΤΑΚΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΗΛΙΑ
44 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
45 ΤΕΤΗ – ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ  ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΥΛΑ)  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
46 ΤΖΙΤΖΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
47 ΤΟΥΛΙΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
48 ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ – ΠΕΡΡΑΚΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
49 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
50 ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΙΝΑ)  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
51 ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ (ΡΕΛΛΗΣ)  ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
52 ΤΣΙΧΛΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ   του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
53 ΦΑΣΟΥΛΑ  ΑΝΝΑ  του ΙΩΑΝΝΗ
54 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
55 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
56 ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
57 ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΕΟ)  του ΙΩΑΝΝΗ
58 ΨΩΜΙΑΔΗΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΒΟΥΖΗΣ  ΘΩΜΑΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΗΝΑΣ  του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΒΑΛΣΑΜΗ
3. ΚΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
6. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΑΜΨΩΝ
9. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΣΤΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΤΖΙΩΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
12. ΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΓΕΡΟΛΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΤΖΙΑΡΗ - ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
5. ΜΗΝΑ - ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΜΟΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
10. ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΖΕΛΕΠΗ - ΖΓΟΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΔΟΓΑΝΗ ΔΑΝΑΗ-ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΓΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΥΦΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΛΑΤΣΑ-ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ
7. ΜΥΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ-ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΠΟΪΡΑΖΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10. ΠΟΪΡΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
11. ΣΙΜΟ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ
12. ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΓΤΖΙΔΟΥ - ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΚΑΡΑΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΑΒΡΙΗΛ
10. ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ (ΛΕΟΝΤΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΝΑΤΣΙΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΗ
13. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ - ΚΩΣΤΑ ΥΠΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ  του ΣΑΒΒΑ
16. ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
17. ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ


Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ - ΚΟΣΩΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΡΟΔΟΠΗ του ΕΔΙΣΣΩΝ
3. ΘΟΥΠΗ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ
5. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΠΟΣΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7. ΞΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΑΝΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
11. ΠΙΣΣΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
12. ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΤΣΙΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
14. ΤΣΙΤΣΙΩΝΗΣ-ΑΜΕΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
16. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΧΙΖΑΝΙΣΒΙΛΙ ΒΕΡΙΚΟ του ΗΛΙΑ



Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ» - ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Εκλογική Περιφέρεια Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΑΛΓΚΑΒΑ ΙΑΚΩΒ (ΤΖΑΚΟ) του ΜΟΡΔΟΧΑΪ
3. ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΑΡΧΟΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΑΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
8. ΒΟΥΝΤΖΙΟΥΚΛΗ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΓΑΛΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΓΙΑΧΟΝΤΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΓΚΑΛΙΔΗ (ΝΤΑΓΚΑ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΓΚΙΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
13. ΓΛΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
14. ΔΑΦΝΟΜΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
15. ΔΗΜΗΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΖΑΪΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
17. ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
18. ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
21. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
22. ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΚΑΠΑΧΤΣΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
26. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
28. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
29. ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30. ΚΟΡΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
31. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ
32. ΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
33. ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34. ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
35. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΡΕΝΝΟΥ
36. ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
37. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
38. ΛΙΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39. ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
40. ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41. ΜΑΤΣΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
42. ΜΟΥΣΙΛΑΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
43. ΜΠΡΙΤΣΙΑΝΗ ΝΑΖΑΡΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
44. ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
45. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΥΓΑΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΥΛΟΥ
46. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
47. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ
48. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
49. ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
50. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
51. ΠΑΤΕΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
52. ΠΑΤΗΣ-ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
53. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ
54. ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
55. ΠΛΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
56. ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
57. ΡΩΣΙΑΔΟΥ (ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ) ΕΛΕΟΝΩΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ
58. ΣΙΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
59. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΥΣΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
60. ΣΚΙΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
61. ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
62. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΟΡΔΑΝΗ
63. ΤΑΪΓΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
64. ΤΑΞΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
65. ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
66. ΤΣΑΡΤΣΙΔΟΥ (ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
67. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
68. ΧΑΡΙΟΠΟΛΙΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
69. ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ) ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
70. ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
71. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΕΣΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΕΝΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΔΟΥΔΟΥΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΑΛΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΚΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΚΗΠΙΡΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
10. ΜΠΟΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΠΑΡΑΛΙΚΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΤΕΡΖΙΔΟΥ–ΚΙΡΑΜΠΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
17. ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ


Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΙΝΙΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΙΛΑΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
9. ΚΑΡΑΪΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΑΤΣΙΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
12. ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
13. ΜΠΙΤΙΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
15. ΠΑΡΤΣΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
16. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΓΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΑΣΗΜΙΝΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΑΡΣΑΜΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
4. ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΓΚΑΤΖΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΟΦΟΚΛΗ
6. ΖΙΑΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ
11. ΣΚΟΡΙΔΟΥ (ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ) ΕΥΔΟΚΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
13. ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ
14. ΤΣΟΚΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΖΙΧΝΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (ΙΑΚΩΒΟΥ) ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΑΛΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΜΑΡΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
11. ΜΕΝΕΞΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
12. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14. ΜΥΛΑΡΑΚΗ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15. ΡΑΜΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
16. ΡΑΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ
17. ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ (ΜΙΧΟΥ) ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18. ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
19. ΧΑΣΑΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΖΑΡΝΤΙΑΣΒΙΛΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ
6. ΚΑΚΑΜΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΚΑΡΥΠΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΟΣΜΑ
10. ΚΟΡΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΤΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΛΙΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΙΝΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ
13. ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΠΑΪΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
15. ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
16. ΡΟΤΖΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΣΑΛΠΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
18. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΣΤΟΪΚΟΥ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΣΥΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Κοινότητα Τριανδρίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΑΔΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΕΒΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΛΕΥΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΓΙΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΤΣΑΓΓΑΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΤΣΟΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΧΥΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ



«Η ΠΟΛΗ ΑΝΑΠΟΔΑ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΕΝΩΤΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ» - ΓΑΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ


1 ΑΒΕΛΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΡΙΝΟΥ
6 ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
7 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10 ΑΠΟΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12 ΓΑΝΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13 ΓΑΠΠΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
14 ΓΕΛΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του ΠΕΤΡΟΥ
15 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΟΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
16 ΓΚΛΑΡΝΕΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17 ΓΛΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
18 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
19 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
20 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
24 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25 ΚΑΣΑΒΙΕΧΑ ΛΕΪΤΕΣ ΓΡΑΣΙΕΛΑ ΡΑΚΕΛ του ΛΟΥΙΣ
26 ΚΑΣΙΟΥΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
28 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30 ΚΕΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
31 ΚΛΕΙΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΚΑΤΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
32 ΚΛΟΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΜIΛΤΙΑΔΗ
33 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
35 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
36 ΚΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
37 ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
38 ΛΕΪΣΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39 ΛΙΓΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
40 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ
41 ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
42 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
43 ΜΑΤΖΑΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
44 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
45 ΜΠΑΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
46 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΩΜΑ
47 ΜΠΑΝΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
48 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
49 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
50 ΠΑΪΣΙΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
51 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
52 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΙΛΙΑ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
53 ΠΑΡΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
54 ΠΑΤΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΠΑΥΛΟΥ
55 ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
56 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
57 ΣΑΚΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
58 ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
59 ΣΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
60 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
61 ΣΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
62 ΣΩΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
63 ΤΙΚΤΑΠΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
64 ΤΣΙΒΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
65 ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
66 ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
67 ΧΑΜΠΑΛΑΕΒΑ ΕΛΕΝΑ του ΝΟΝΤΑΡ
68 ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
69 ΨΑΛΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
70 ΨΑΛΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
71 ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΓΚΑΛΠΑΣ ΓΕΩΡΓΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3 ΜΕΖΙΛΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΡΕΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΓΓΙΣΤΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΑΡΓΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ( ΒΕΡΑ ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΕΡΜΕΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΖΩΪΔΗΣ  ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
6 ΚΟΑΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΣΕΛ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7 ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
8 ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10 ΡΙΣΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
11 ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΤΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΓΑΪΤΑΝΗ ΛΙΛΛΗ ΘΕΑΝΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
4 ΔΑΓΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
5 ΕΞΙΟΓΛΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
8 ΜΟΥΣΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9 ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΦΙΡΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΣΥΜΕΩΝ
13 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΠΗΓΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΒΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΛΗ
4 ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5 ΔΕΜΕΡΙΔΟΥ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 ΚΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9 ΚΟΥΡΟΥΒΑΚΑΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
10 ΛΕΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
11 ΝΤΑΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
12 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13 ΤΖΗΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14 ΤΡΑΣΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2 ΑΣΗΜΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3 ΑΧΛΑΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5 ΔΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6 ΚΑΛΑΜΙΤΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΒΑΪΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
8 ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9 ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12 ΠΑΠΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14 ΠΑΤΤΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
15 ΣΑΡΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16 ΤΕΚΙΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



«Θεσσαλονίκη Θετικά» - ΚΥΡΙΖΙΔΗΣ ΕΦΡΑΙΜ (ΜΑΚΗΣ)


1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του  ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΒΑΡΣΑΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του  ΝΙΚΗΤΑ
6. ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του  ΠΕΤΡΟΥ
8. ΓΡΗΓΟΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10. ΔΑΜΑΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
11. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
12. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΔΟΥΚΟΥΖΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
14. ΔΟΥΡΤΜΕ ΜΕΡΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΖΕΡΒΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του  ΙΩΑΝΝΗ
16. ΚΑΙΚΟΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ
18. ΚΡΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΓΓΕΛΟΥ
19. ΚΥΔΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του  ΠΕΤΡΟΥ
20. ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΣΤΕΡΓΙΟΥ
21. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΒΡΑΑΜ
22. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
23. ΛΕΠΤΟΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
24. ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
25. ΜΗΣΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΜΗΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
27. ΜΠΑΡΖΟΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του  ΠΕΤΡΟΥ
28. ΜΠΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29. ΜΠΟΜΠΟΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
30. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΙΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΥΛΟΥ
33. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΑΜΥΝΤΑ
34. ΟΥΖΟΥΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
35. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
36. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
37. ΠΑΤΥΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
38. ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
39. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
40. ΠΟΛΥΜΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41. ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
42. ΣΑΒΒΑΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
43. ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
44. ΣΕΡΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
45. ΣΟΥΛΙΛΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΟ
46. ΣΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
47. ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
48. ΤΖΙΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
49. ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
50. ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΟΥ
51. ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
52. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
53. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
54. ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΚΑΣΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΟΝΤΕΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ(ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΜΩΥΣΗ

Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ (ΔΑΝΟΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
3. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΔΟΙΡΑΝΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΚΟΥΡΛΙAΦΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΑΚΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΚΕΙΜ
9. ΜΗΣΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ - ΝΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΜΟΥΖΕΒΙΡΗ ΝΙΚΗ του ΑΒΡΑΑΜ
11. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
12. ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ
13. ΝΤΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
14. ΡΗΝΩΤΑ ΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
15. ΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
16. ΤΣΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ



«ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΤΑΧΙΑΟΣ-ΥΠΕΥΘΥΝΑ» - ΤΑΧΙΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


1 ΑΓΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΑΗΔΟΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4 ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ
5 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
8 ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
11 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
12 ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13 ΑΣΠΡΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
14 ΒΑΒΟΥΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
16 ΒΙΛΛΕΓΑΣ-ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ  ΜΑΡΙΑ-ΧΟΥΛΙΑ του ΙΜΠΡΑΙΝ
17 ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
18 ΒΟΥΡΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19 ΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20 ΓΑΡΑΪΜΠΕ  ΣΑΜΙ-ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΑΣΑΝ-ΑΒΡΑΑΜ
21 ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22 ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
23 ΓΩΓΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
24 ΔΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
25 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΡΥΠΙΔΗ
26 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27 ΔΡΙΒΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29 ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ
31 ΚΑΪΛΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
32 ΚΑΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΑΟΥΜ
33 ΚΑΣΤΩΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΛΛΗ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
34 ΚΕΝΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
35 ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
36 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
37 ΚΟΤΣΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
38 ΚΟΥΠΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39 ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
42 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
43 ΛΟΥΑΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
44 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΖΩΡΤΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΕΛΕΝΗ (ΝΑΣΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
45 ΛΥΚΑΡΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
46 ΜΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΑΚΗ
47 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
48 ΜΗΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
49 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
50 ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
51 ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
53 ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
55 ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
56 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ
57 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
58 ΣΑΝIΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
59 ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
60 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
61 ΣΤΕΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
62 ΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
63 ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΗΡΑΚΛΗ
64 ΤΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
65 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
66 ΤΣΑΚΑΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
67 ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
68 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
69 ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
70 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ
71 ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΑΓΟΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ
3 ΤΡΑΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΒΕΪΖΑΔΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΣΜΑΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
6 ΓΚΟΥΛΕΜΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΔΟΥΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9 ΚΟΥΒΕΛΑ-ΔΑΝΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10 ΚΡΥΩΝΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕΙΜΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
11 ΡΟΓΚΟΤΗ-ΚΑΪΝΑΜΙΣΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
12 ΣΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
13 ΣΑΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
14 ΣΙΓΙΟΥΛΤΖΗ-ΡΟΥΚΑ  ΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
16 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3 ΖΑΛΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4 ΚΑΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
9 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 ΠΑΡΑΠΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
11 ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
12 ΠΙΤΙΑ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13 ΠΟΛΥΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14 ΣΑΡΙΣΧΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
16 ΤΖΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2 ΑΪΝΑΛΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΓΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΗ) του ΑΝΕΣΤΗ
6 ΚΑΣΤΩΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7 ΠΑΠΑΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
10 ΡΟΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12 ΣΒΑΡΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 ΣΕΡΕΣΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14 ΤΣΟΜΠΟΥΛΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
15 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
16 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΒΑΒΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΟΘΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΚΑΖΑΝΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10 ΛΙΟΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 ΜΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 ΟΛΑΣΟΓΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
14 ΟΥΛΙΤΣΙΟ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΥΜΠΕΡΤΟ
15 ΡΟΥΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
16 ΤΕΡΨΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΚΡΥΣΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17 ΤΖΗΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18 ΧΑΤΖΗΒΑΚΑΛΕΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19 ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΔΟΥΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
6 ΚΑΛΗΣΠΑΘΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 ΚΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9 ΛΑΓΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
10 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ
11 ΜΕΡΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΟΥΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13 ΠΕΝΟΥ ΣΟΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
14 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
16 ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
17 ΣΤΑΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
18 ΤΟΣΚΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19 ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
20 ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΧΡΥΣΑΦΗ


Κοινότητα Τριανδρίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3 ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΛΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
5 ΜΑΜΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΠΑΣΧΑΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΗΛΙΑ
7 ΠΟΔΙΚΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΙΩΣΗΦ
8 ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΜΗΝΑ
9 ΤΣΟΤΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ



«ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ» - ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


1 ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΑΛΕΞΑΝΙΔΗΣ ΑΡΘΟΥΡΟΣ του ΛΕΒΑΝ
3 ΑΝΕΤΑΚΗ ΔΟΜΝΙΚΗ του ΙΩΣΗΦ
4 ΑΞΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΡΙΣΤΥ) του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
8 ΒΑΞΕΒΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΖΗΣΗ
9 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ του ΣΑΒΒΑ
11 ΔΕΛΗΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
15 ΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
16 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ
17 ΚΑΝΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18 ΚΑΝΤΑΪΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ (ΜΖΙΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
19 ΚΑΡΑΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΗΛΙΑ
20 ΚΑΡΑΚΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
21 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
23 ΚΑΤΙΓΑΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
24 ΚΟΒΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25 ΚΟΒΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
26 ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
27 ΚΥΛΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28 ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ
29 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΛΑΖΑΡΟΥ
30 ΛΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
31 ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
32 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΔΑΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33 ΜΠΑΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
35 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΗΛΙΑ
36 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
37 ΠΛΕΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
38 ΠΟΠΟΒΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΛΕΡΙΑΝ
39 ΡΟΥΝΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
40 ΡΩΜΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
41 ΡΩΜΠΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
42 ΣΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑ του ΣΕΡΓΙΟΥ
43 ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
44 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΖΗΝΩΝΟΣ
45 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
46 ΣΩΠΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
47 ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
48 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
49 ΤΥΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
50 ΨΑΘΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΣΤΕΛΛΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΡΑΒΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
2 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΟΥΛΙΑΔΗ ΦΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6 ΝΑΒΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
7 ΝΑΒΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
8 ΞΩΜΕΡΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9 ΠΑΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12 ΠΑΠΑΝΑΝΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
15 ΡΕΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
16 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17 ΣΟΥΣΚΑ ΠΕΤΡΑ του ΑΡΜΕΝ



«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ» - ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  


1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
2 ΑΓΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΟΣΧΟΥ
3 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ
6 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΒΑΒΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 ΒΑΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ
10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
11 ΒΛΑΝΤΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
12 ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
14 ΓΚΑΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15 ΓΚΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
17 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18 ΙΜΒΡΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
19 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
20 ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21 ΚΕΛΑΣΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ
22 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23 ΚΟΣΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΟΣΜΑ
24 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
25 ΚΟΥΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
26 ΚΥΔΩΝΑ ΝΑΟΥΜΑ-ΝΑΝΤΙΑ του ΖΗΣΗ
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
29 ΚΩΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
31 ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΖΗΣΗ
32 ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33 ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΕΝΙΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
34 ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
35 ΜΠΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36 ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ του ΑΛΕΚΟΥ
37 ΞΟΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
38 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΛΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
40 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ
41 ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
42 ΠΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
43 ΠΑΤΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
44 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
45 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
46 ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
47 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
48 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
49 ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
50 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
51 ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
52 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
53 ΣΤΑΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
54 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
55 ΣΤΡΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
56 ΤΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
57 ΤΖΙΦΡΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
58 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
59 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
60 ΤΣΙΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
61 ΤΣΙΝΤΖΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
62 ΤΣΙΤΣΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
63 ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
64 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
65 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
66 ΧΟΝΤΟΛΙΔΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
67 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
2 ΧΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΓΚΙΟΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΚΙΟΥΜΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ
4 ΚΟΥΦΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
7 ΝΤΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
11 ΣΚΑΠΕΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12 ΤΑΤΣΟΥΔΗ ΒΕΡΙΝΗ (ΒΙΡΓΙΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 ΤΣΙΟΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΑΛΥΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
4 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΓΙΟΥΡΙ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ - ΣΤΑΜΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
6 ΚΟΡΥΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΛΕΤΣΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9 ΠΑΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 ΤΣΙΓΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11 ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ - ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΔΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ - ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΑΠΝΙΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8 ΚΥΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
9 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ - ΑΝΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
11 ΠΡΕΜΕΤΗ ΣΑΝΤΡΑ – ΜΑΡΙΑ – ΣΑΡΛΟΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΚΕ
3 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
6 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
8 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9 ΚΟΥΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11 ΛΙΟΛΙΟΥ - ΝΤΙΣΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12 ΜΑΛΑΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
13 ΜΠΙΜΠΙΚΑ - ΜΑΧΤΣΙΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΔΙΟΓΕΝΗ
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
16 ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
17 ΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
19 ΤΣΑΓΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
20 ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
21 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ - ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
22 ΧΡΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΓΚΕΤΣΕΝΤΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΓΚΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ - ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
5 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΚΩΦΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
7 ΜΑΝΑΦΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
10 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΠΑΡΑΜΟΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12 ΠΗΤΕΡΣΕΝ - ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
13 ΤΖΙΦΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
14 ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
16 ΧΑΨΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Τριανδρίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2 ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
4 ΓΚΟΓΚΟΥΣΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
6 ΚΑΡΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
8 ΠΟΛΥΜΕΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
10 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



«ΝΑΙ στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ» - ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


1 ΑΒΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΑΝΤΙΒΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
5 ΒΑΡΣΑΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
6 ΒΕΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
7 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8 ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9 ΔΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 ΖΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 ΖΑΤΚΑ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
12 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΟΓΕΝΟΥΣ
13 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
14 ΚΑΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15 ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
17 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
18 ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20 ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
21 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΛΛΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
22 ΚΟΥΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
23 ΚΥΡΜΑΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25 ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26 ΜΑΝΑΒΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
27 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
28 ΜΗΛΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
29 ΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
30 ΜΟΥΔΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
31 ΜΟΥΣΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
32 ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
33 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΑΒΡΑΑΜ
34 ΜΥΡΩΝΗ- ΚΟΥΛΑΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35 ΝΑΪΔΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
36 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
37 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
39 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΟΤΖΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
40 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
41 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
42 ΠΑΤΕΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του ΠΑΥΛΟΥ
43 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
44 ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ
45 ΠΟΥΛΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
46 ΡΟΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
47 ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
48 ΣΔΟΥΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
49 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
50 ΤΑΝΙΜΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
51 ΤΟΓΙΑ ΑΛΚΗΣΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
52 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
53 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
54 ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
55 ΤΣΑΒΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ (ΔΡΟΣΣΟΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ
56 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
57 ΤΣΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
58 ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
59 ΦΙΛΙΠΠΟΥ- ΡΟΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
60 ΦΙΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
61 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ
62 ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ) του ΠΕΤΡΟΥ
63 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ


Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΝΘΙΜΟΥ ΑΝΝΑ του ΦΡΑΓΚΛΙΝΟΥ
2 ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
3 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4 ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΚΑΜΤΣΗ ΒΕΡΑ του ΗΛΙΑ
6 ΚΑΤΣΙΜΑΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
7 ΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
8 ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9 ΠΛΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10 ΣΑΛΑΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 ΣΑΛΠΙΓΚΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΕΣΤΗ
12 ΤΣΙΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ


Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΑ) του ΠΑΝΑΓΗ
2 ΔΕΜΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3 ΘΕΜΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΤΟΥΜΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6 ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΝΕΑΝΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9 ΠΙΤΥΡΗ ΒΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10 ΤΟΥΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΘΩΜΑ
12 ΧΡΟΝΗ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΔΕΜΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4 ΚΥΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
5 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
7 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8 ΤΖΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
9 ΤΥΜΠΙΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
10 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ-ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΒΑΒΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4 ΚΑΠΕΖΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ
9 ΜΠΟΝΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 ΝΑΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
13 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ του ΗΛΙΑ
14 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15 ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2 ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΒΑΚΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
4 ΒΑΝΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8 ΚΟΡΟΞΕΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
9 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
10 ΜΕΛΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11 ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ- ΚΑΡΓΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
16 ΣΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΣΙΕΛΑ του ΑΛΒΕΡΤΟΥ
17 ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
19 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Τριανδρίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΒΥΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΔΙΓΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟΥ
4 ΘΩΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5 ΝΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6 ΜΠΟΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΠΕΤΡΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ



«ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ» - ΤΡΕΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ



1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΓΙΑΝΝΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ
6 ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΓΚΙΟΥΖΕΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9 ΔΟΔΟΥΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 ΖΟΓΚΑΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΛΗ
11 ΖΟΥΠΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
12 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
13 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΒΡΑΑΜ
14 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
15 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡIOΣ του ΘΩΜΑ
16 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
18 ΚΑΡΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19 ΚΑΣΑΠΗ ΕΤΛΕΒΑ (ΕΥΑ) του ΡΟΜΠΕΡΤ
20 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΑΝ ΖΙΡΑΪΡ του ΠΑΚΡΑΤ
21 ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ  του ΙΩΑΝΝΗ
22 ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
23 ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
24 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
25 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26 ΜΗΤΣΙΟΥ  ΕΙΡΉΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
27 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
28 ΜΠΕΓΓΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29 ΜΠΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
30 ΜΠΡΟΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
31 ΝΤΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
34 ΠΑΝΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
35 ΠΑΠΑΡΟΥΣΗ  ΕΥΔΟΚΙΑ του ΗΛΙΑ
36 ΠΙΠΙΛΙΑΓΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
37 ΡΑΓΚΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
38 ΡΟΥΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
39 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
40 ΣΛΑΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
41 ΣΠΑΧΟ ΛΟΡΕΤΑ του ΡΙΤΒΑΝ
42 ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
43 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44 ΥΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
45 ΦΩΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
46 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
47 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
48 ΧΙΛΙΤΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Τριανδρίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΜΑΝΙΑΤΕΑ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΠΑΠΑΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΛ ΧΑΤΙΜΠ ΡΑΦΙΦ ΦΟΙΒΟΣ του ΣΑΛΑΧ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ
4 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΑΡΑΪΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΚΥΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΪΟΥ
7 ΚΥΡΙΟΛΑΡΗ ΕΙΡΉΝΗ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
8 ΜΟΥΣΤΑΚΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
9 ΝΤΕΜΤΣΕ ΕΛΙΣΑΜΠΕΤΑ του ΕΚΡΕΜ
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 ΣΟΦΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12 ΤΟΥΡΝΑ  ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
13 ΤΣΟΥΛΕΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
15 ΧΙΛΙΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ



«Ανεξάρτητοι ενεργοί πολίτες»


Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΔΑΓΔΙΛΕΛΗ  ΙΩΑΝΝΑ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΕΛ ΑΓΚΟΥΖ  ΓΙΑΣΜΗΝ του  ΜΩΧΑΜΕΝΤ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του  ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
4. ΚΑΪΤΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του  ΑΚΡΙΤΑ
5. ΚΕΤΕΝ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΟΝΤΕΛΕΤΖΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του  ΠΑΥΛΟΥ
7. ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του  ΙΩΑΝΝΗ
8. ΜΕΛΙΞΕΤΙΑΝ ΛΕΒΟΝ του  ΓΙΟΥΡΙ
9. ΜΟΥΜΟΥΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
10. ΝΤΩΝΑ ΜΑΡΘΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΠΑΪΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΘΩΜΑ
12. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(ΛΙΛΑ) του  ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ
13. ΧΟΡΕΥΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ



«ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ»


Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΖΗΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΑΛΤΑΒΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΚΑΜΠΑΚΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5 ΚΛΙΜΠΕ ΝΙΚΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
6 ΚΟΥΖΟΥΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
7 ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
8 ΠΑΝΑΓΗΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9 ΠΑΝΙΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 ΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12 ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
13 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ
14 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ



«ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ Σύγχρονη Τούμπα»


Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΙΜΑΝΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4 ΚΑΛΑΤΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
7 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8 ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9 ΜΑΥΡΙΔΟΥ  ΚΟΡΝΗΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 ΜΠΟΖΟΥΔΗ  ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12 ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
13 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
14 ΠΑΡΙΣΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΡΙΣΗ
15 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
16 ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
17 ΤΕΡΖΗ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
18 ΤΣΙΑΠΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
19 ΦΙΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20 ΧΛΩΡΙΔΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣ του ΛΕΩΣΘΕΝΗ



«ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ Μαζί για την Γ’ Κοινότητα»


Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΛΕΞΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΓΚΑΜΠΡΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΑΓΙΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΤΟΥΡΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
10. ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ



«ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ Ε’ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ» 


Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΠΟΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΚΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΡΙΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΔΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΚΑΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
8. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
9. ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ (ΔΩΡΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΘΕΟΧΑΡΗ
13. ΜΠΟΥΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΑΡΟΛΟΥ
14. ΣΑΒΒΙΝΙΔΟΥ ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
15. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΣΩΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΦΟΥΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ



«ΠΟΛΗχρωμη Τούμπα» 


Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΒΕΛΙΚΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΒΛΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΑΝΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6 ΛΕΤΣΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΕΤΡΟΥ
7 ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8 ΜΠΑΣΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
12 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
13 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΧΕΪΡ ΡΙΚΑΡΝΤΟ του ΡΙΜΟΝ



«ΠΟΛΥΧΡΩΜΕΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ με Όραμα και Ταυτότητα Ανεξάρτητη Κίνηση Ενεργών Δημοτών» 


Κοινότητα 5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΒΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΔΟΥΜΑΝΙΔΟΥ (ΜΟΣΧΙΔΟΥ) ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΖΙΑΠΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
6 ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΚΟΡΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
8 ΚΟΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ (ΑΡΓΥΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
10 ΜΑΝΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
11 ΜΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΜΟΥΖΑ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ (ΤΣΑΚΙΡΗ) ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
15 ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
17 ΠΑΠΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
18 ΠΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
19 ΠΕΡΓΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
20 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του ΑΝΔΡΕΑ
21 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
22 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ (ΑΝΕΣΤΗ) ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ



«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»


Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΒΟΖΙΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΒΟΤΣΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΓΚΟΥΓΚΟΥΡΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  του ΠΑΣΧΑΛΗ
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
7 ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9 ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
10 ΤΑΤΑΝΑΡΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
11 ΧΡΟΝΗ  ΗΡΩ του ΣΤΑΥΡΟΥ
12 ΦΟΥΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ - ΡΟΔΑΜΝΙΑ (ΡΟΔΗ) του ΗΛΙΑ



«ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ ΜΑΖΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΟΛΗ»


Κοινότητα Τριανδρίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
4 ΜΠΑΣΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΝΤΑΝΟΥΣΕ του ΡΟΥΔΟΛΦ
6 ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΓΝΗ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΣΙΓΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 



«ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ»


Κοινότητα Τριανδρίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΖΑΒΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΗΤΑΚΟΥ
3. ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
4. ΜΗΤΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΝΟΥΛΗΣ) του ΓΙΑΚΟΥΜΗ
5. ΠΑΖΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΡΕΜΠΑ ΣΥΜΕΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΟΥΑΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΣΟΥΓΙΟΛΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΦΡΑΓΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Δεν υπάρχουν σχόλια :

Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.


Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

Δύτες συναντήθηκαν με ανακόντα μήκους επτά μέτρων - video

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

[Φωτορεπορτάζ][bleft]

ΤΕΧΝΕΣ

[ΤΕΧΝΕΣ][bleft]

VIDEO

[video][bsummary]