Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα, από την τηλεόραση



Ο τελικός του κυπέλλου βόλεϊ μεταξύ ΠΑΟΚ και Ηρακλή και ο αγώνας μπάσκετ του Άρη με τον Ήφαιστο για την Α1 συγκεντρώνουν, σήμερα, το ενδιαφέρον των φιλάθλων.


Αναλυτικά :

12.30 - ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Πάντοβα Μικρός τελικός - EuroLeague Γυναικών

13:30 - Novasports 1HD Πάρμα - Μίλαν

14:00 - COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Αουε Bundesliga 2
14:00 - COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Ζιρόνα Primera Division
14:15 - ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός - Σαμπαντέλ Τελικός EuroLeague Γυναικών
14:30 - COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League
14:30 - COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός

15:00 - Eurosport 1 Tour of Turkey National Tours
15:00 - COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup
15:45 - Eurosport 2 FIM Endurance World Championship Λε Μαν (24 ώρες)

16:00 - Novasports 24 HD Κάλιαρι – Φροζινόνε Serie A
16:00 - Novasports 5HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Serie A
16:00 - Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Serie A
16:00 - Novasports 3HD Εμπολι – ΣΠΑΛ Serie A
16:00 - Novasports 2HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A
16:00 - Novasports 1HD Λάτσιο - Κιέβο Βερόνα Serie A
16:30 - COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός
16:30 - COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga
16:30 - COSMOTE SPORT 7 HD Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga
16:30 - COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga
16:30 - COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga
16:45 - ΕΡΤ Play4 Ηφαιστος – Αρης Basket League 
16:45 - ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Πανιώνιος Basket League
16:45 - ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο - Περιστέρι Βίκος Cola Basket League
16:45 - ΕΡΤ Play1 Κύμη – Λαύριο Basket League
16:45 - ΕΡΤ Sports HD Παράλληλες μεταδόσεις Basket League
16:45 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Basket League

17:00 - Eurosport 2 Tour du Finistere Κύπελλο Γαλλίας
17:00 - Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
17:00 - COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup
17:00 - COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Μπράιτον Premier League
17:15 - COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

18:00 - Novasports 2HD Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ Ligue 1
18:30 - Eurosport 2 FIM Endurance World Championship Λε Μαν (24 ώρες)

19:00 - Novasports 1HD Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie
19:00 - COSMOTE SPORT 7 HD Νοβάρα – Σκαντίτσι Serie A Femminile
19:30 - Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Αγιαξ Eredivisie
19:30 - COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga
19:30 - COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα Primera Division
19:30 - COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον Premier League

20:00 - COSMOTE SPORT 8 HD Alistair Overeem - Aleksei Oleinik UFC Fight Night

20:15 - ΕΡΤ Sports HD Τελικός Κύπελλο Βόλεϊ ΠΑΟΚ - Ηρακλής 
20:30 - Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ

21:00 - Novasports 2HD Στρασβούργο – Μονπελιέ Ligue 1
21:30 - Novasports 1HD Ιντερ – Ρόμα Serie A
21:30 - COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Χόφενχαϊμ Bundesliga
21:45 - COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division
21:45 - Novasports 3HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie

22:00 - FOX Sports Stanley Cup Playoffs NHL
22:30- COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο - Σάντα Κλάρα Liga NOS


Σχόλια