Ποια αθλητικά γεγονότα θα δούμε, σήμερα, από την τηλεόραση



Το ντέρμπι του μπάσκετ μεταξύ ΑΕΚ και Άρη κι ο αγώνας του ΠΑΟΚ με το Λαύριο συγκεντρώνουν, σήμερα, το ενδιαφέρον των φιλάθλων από τις αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.


Αναλυτικά:

10.00 SS8 Desert des Agriates 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι (Γαλλία) (COSMOTE SPORT8HD)

11.10 SS9 Castagniccia 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι (Γαλλία) (COSMOTE SPORT8HD)

13.50 Formula1 (Γκραν Πρι Μπαχρέιν) 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD , ΕΡΤ SPORT)
13.55 3ες Ελεύθερες Δοκιμές Moto3 (COSMOTE SPORT7HD)

14.00 Bundesliga 2: Μπόχουμ-Αμβούργο (COSMOTE SPORT9HD)
14.00 Χετάφε-Λεγκανές LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
14.30 Φούλαμ-Μάντσεστερ Σίτι Premier League (COSMOTE SPORT1HD)
14.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές Moto2 (Αργεντινή) (COSMOTE SPORT7HD)

15.00 Football League Ηρόδοτος - Πλατανιάς (ΕΡΤ3)
15.00 Football League Ηρακλής - Δόξα Δράμας
15.30 Basket League Παράλληλες μεταδόσεις αγώνων (Κολοσσός-Πανιώνιος, ΠΑΟΚ - Λαύριο, Χολαργός - Κύμη) ΕΡΤ 2
15.45 3ες Ελεύθερες Δοκιμές MotoGP (Αργεντινή) (COSMOTE SPORT7HD)

16.00 Ουντινέζε-Τζένοα SerieA (Novasports2HD)
16.30 Φράιμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ Bundesliga (COSMOTE SPORT6HD)
16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Γκλάντμπαχ Bundesliga (COSMOTE SPORT9HD)
16.50 Formula1 (Γκραν Πρι Μπαχρέιν) Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD, ΕΡΤ SPORT)

17.00 Ελληνικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: ΑΕΚ-Άρης (COSMOTE SPORT4HD)
17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουότφορντ Premier League (COSMOTE SPORT1HD)
17.00 Ντέρμπι-Ρόδεραμ EFL Championship (Novasports3HD)
17.00 SS11 Desert des Agriates 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι (Γαλλία) (COSMOTE SPORT8HD)
17.15 Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα Super League (Novasports1HD)
17.15 Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
17.30 Μπράγκα-Πόρτο LigaNOS (COSMOTE SPORT9HD)
17.30 Κατατακτήριες Δοκιμές Moto3 (COSMOTE SPORT7HD)

18:00 Basket League Προμηθέας Ήφαιστος Λήμνου (ΕΡΤ2)
18.00 Ligue1: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports4HD)
18.10 SS12 Castagniccia 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι (Γαλλία) (COSMOTE SPORT8HD)
18.25 Κατατακτήριες Δοκιμές Moto2 (Αργεντινή) (COSMOTE SPORT7HD)

19.00 Τουρνουά Τένις WTA Miami Open: Τελικός (COSMOTE SPORT6HD)
19.00 Γιουβέντους-Έμπολι SerieA (Novasports2HD)
19.20 4ες Ελεύθερες Δοκιμές MotoGP (Αργεντινή) (COSMOTE SPORT7HD)
19.30 ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης Super League (Novasports1HD)
19.30 Γουέστ Χαμ-Έβερτον Premier League (COSMOTE SPORT1HD)
19.30 Θέλτα-Βιγιαρεάλ LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Λειψία-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)
19.30 Μίντλεσμπρο-Νόριτς EFL Championship (Novasports3HD)

20.00 Σάβες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας LigaNOS (COSMOTE SPORT8HD)
20.00 Κατατακτήριες Δοκιμές MotoGP (Αργεντινή) (COSMOTE SPORT7HD)

21.30 Σαμπντόρια-Μίλαν SerieA (Novasports1HD)
21.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ γυναικών: Καζαλμαγκιόρε-Νοβάρα (COSMOTE SPORT9HD)
21.45 Αλαβές-Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga (COSMOTE SPORT2HD)

22.00 Γαλλικό Λιγκ Καπ (τελικός): Γκινγκάμπ-Στρασβούργο (Novasports2HD)
22.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Γκραν Κανάρια-Βαλένθια (COSMOTE SPORT7HD)
22.30 Μπενφίκα-Τοντέλα LigaNOS (COSMOTE SPORT8HD)

00.00 ΝΒΑ: Χιούστον Ρόκετς-Σακραμέντο Κινγκς (COSMOTE SPORT4HD)

Σχόλια