Πλούσιο το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.
Αναλυτικά:
16.00 EUROSPORT 2 Γύρος Ανδαλουσίας Ποδηλασία 16:00
17.45 EUROSPORT TOUR D ALGARVE Ποδηλασία 17:45
19.00 NOVASPORTS 1 ΤΣΣΚΑ - Γκραν Κανάρια Euroleague 19:00
19.30 NOVASPORTS 2 Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός Euroleague 19:30
19.55 COSMOTE SPORT 9 Ζενίτ-Φενέρμπαχτσε Europa League 19:55
19.55 COSMOTE SPORT 8 Βαλένθια-Σέλτικ Europa League 19:55
19.55 COSMOTE SPORT 5 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σαχτάρ Ντόνετσκ Europa League 19:55
19.55 COSMOTE SPORT 7 Νάπολι-Ζυρίχη Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 4 Βιγιαρεάλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 3 Άρσεναλ-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ Europa League 19:55
20.30 ΕΡΤ2 Ελλάδα-Γεωργία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ 20:30
21.00 FOX Premier League Darts - Dublin Darts 21:00
21.45 COSMOTE SPORT 3 Αρμάνι Μιλάνο - Μακάμπι Τελ Αβίβ Euroleague 21:45
22.00 COSMOTE SPORT 7 Μπενφίκα-Γαλατάσαραϊ Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 5 Ίντερ-Ραπίντ Βιέννης Europa League 22:00
22. 00 NOVASPORTS 1 Μπαρτσελόνα - Μπασκόνια Euroleague 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 9 Γκενκ-Σλάβια Πράγας Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 8 Μπέτις-Ρεν Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 7 Ίντερ-Ραπίντ Βιέννης Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 5 Μπενφίκα-Γαλατάσαραϊ Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 4 Λεβερκούζεν-Κράσνονταρ Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 3 Τσέλσι-Μάλμε Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 2 Ντινάμο Κιέβου-Ολυμπιακός Europa League 22:00
Αναλυτικά:
16.00 EUROSPORT 2 Γύρος Ανδαλουσίας Ποδηλασία 16:00
17.45 EUROSPORT TOUR D ALGARVE Ποδηλασία 17:45
19.00 NOVASPORTS 1 ΤΣΣΚΑ - Γκραν Κανάρια Euroleague 19:00
19.30 NOVASPORTS 2 Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός Euroleague 19:30
19.55 COSMOTE SPORT 9 Ζενίτ-Φενέρμπαχτσε Europa League 19:55
19.55 COSMOTE SPORT 8 Βαλένθια-Σέλτικ Europa League 19:55
19.55 COSMOTE SPORT 5 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σαχτάρ Ντόνετσκ Europa League 19:55
19.55 COSMOTE SPORT 7 Νάπολι-Ζυρίχη Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 4 Βιγιαρεάλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 3 Άρσεναλ-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ Europa League 19:55
20.30 ΕΡΤ2 Ελλάδα-Γεωργία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ 20:30
21.00 FOX Premier League Darts - Dublin Darts 21:00
21.45 COSMOTE SPORT 3 Αρμάνι Μιλάνο - Μακάμπι Τελ Αβίβ Euroleague 21:45
22.00 COSMOTE SPORT 7 Μπενφίκα-Γαλατάσαραϊ Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 5 Ίντερ-Ραπίντ Βιέννης Europa League 22:00
22. 00 NOVASPORTS 1 Μπαρτσελόνα - Μπασκόνια Euroleague 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 9 Γκενκ-Σλάβια Πράγας Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 8 Μπέτις-Ρεν Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 7 Ίντερ-Ραπίντ Βιέννης Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 5 Μπενφίκα-Γαλατάσαραϊ Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 4 Λεβερκούζεν-Κράσνονταρ Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 3 Τσέλσι-Μάλμε Europa League 22:00
22.00 COSMOTE SPORT 2 Ντινάμο Κιέβου-Ολυμπιακός Europa League 22:00
Σχόλια
Τα σχόλια ελέγχονται πριν από τη δημοσίευση. Απαντάμε σε επώνυμα σχόλια. Διαγράφουμε υβριστικά σχόλια, που μπορεί να προκαλέσουν εισαγγελική παρέμβαση.
Με τη λέξη επαλήθευσης που ζητάμε, προσπαθούμε να αποφύγουμε τα spam και τυχόν ιούς, που θα βλάψουν και το δικό σας υπολογιστή.